Skocz do zawartości

[Warszawa] Codzienne ustawki - wspólne jazdy


yak

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też myślałam o niedzieli, urwisss może w niedzielę... więc to chyba będzie niedziela :) ! Myślę, że ustawkę zrobimy pod Rurą :) ... a o której - jeszcze do uzgodnienia.

Pozdrówko leśne :-) .

 

PS. Shadowcat - oczywiście, że tam są szosy; cała masa leśnych szos zwanych potocznie ścieżkami :P ! Oczywiście się ciebie spodziewamy :cool: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się dopiero okaże... kiedy się zameldujesz :) .

Pozdrówko delikwentom :-) .

 

[ Dodano: 2005-07-22, 19:31 ]

OK - no to mamy tak: niedziela 24.07., godz. 12.30, pod Rurą :arrow: Kampinos :) !

 

Na razie, mniej lub bardziej ostatecznie, zapowiedzieli się: kacu, Marjucha, Trymek, Lookas, Shadowcat, urwisss, Ecia i Rycerz ::smile:: .

 

A kto jeszcze :?:

 

Pozdrówko zachęcające :-) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy mielibyście coś przeciwko nieco wcześniejszej godzinie np. koło 11 ? O 17.00 zaczyna się mecz Legii inagurujący sezon 2005/2006, który chciałbym obejżeć ..... :)

 

Kacu możemy się umówić na Ursynowie i podjechać w tandemie pod rurę... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKi czyli o 11 pod rurą :grin:

 

Kabacianie i Ursynowianie. Moja trasa jest następująca. Przy Bażantarii-KEN-Ciszewskiego-Rosoła...później standard. Moglibyśmy się umówić 10.30 przy SGGW.

 

tjkkkl;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; - a to informacja od Patryka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja robie sobie tydzien odpoczynku od naszej 100licy, a poza tym moj bike na sciezki kampinoskie to nie bardzo sie nadaje :oops: (mam nadzieje ze to sie niedlugo zmieni :twisted:)

 

PS zatem bawcie sie dobrze i moze pomyslcie o jakichs fotach??? miloby bylo zobaczyc was w akcji "kampinos" :) !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK - 10.30. na skrzyżowaniu Ciszewskiego i Rosoła, po stronie SGGW (w okolicy przystanku) :grin: . Czekać będą: Ecia w niebiesko-srebrno-czarnym kasku na lazurowym rowerku z rudym, sztywnym widelcem i czerwonymi gripami oraz Rycerz w czarnym kasku na granatowym rumaczku ;) ... Mamy z Kacem wzajemnie swoje namiary telefoniczne, jakby co...

 

Shadowcat i inni zainteresowani: w takim razie pod Rurą ostatecznie obowiązuje 11.00 ::smile:: .

 

A co do fot - faktycznie, przydałby się jakiś aparat ;) ... ktoś ma 8) ?

 

Kasiu - dzięki :D ... a następnym razem obmyślimy traskę tak, żeby było więcej szosy, wtedy liczymy na ciebie ;) ... Śmiga z nami czasem mój kuzyn na szosówce, więc nie byłabyś osamotniona wśród góralowców :lol: .

 

Pozdrówko uścislające :-) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było miło. Trochę pobłądziliśmy po Warszawie, ale udało nam sie dostać do celu czyli Kampinosu. Ekipa w składzie Ecia, Rycerz, Shadowcat, Trymek i Marjucha dojechali do punktu zwrotnego Biała Chatka, zjedli co było do zjedzenia, wypili i udali się w drogę powrotną. Mimo, że jazda po Kampinosie zajęła nam dość mało czasu mój licznik po dojechaniu do chaty wskazywał 86 km.

 

Wyprawa spoko. Kampisos nadaje sie na dłuższe wyprawy, czyli pewnie jeszcze powrócimy w te rejony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli - skoro Marjucha miał 86 - my z Rycerzem jakieś 82-3... oto, jak sobie radzą bezlicznikowcy :lol: !

A wycieczka - fajoska, jak to zwykle bywa, gdy jest miłe towarzystwo, łaskawa pogoda i przyroda dookoła :D .

Pozdrówko dotlenione :-) .

 

[ Dodano: 2005-08-17, 21:48 ]

Kto ma ochotę na wypad do Kampinosu w niedzielę 21.08 :?: Ustawka - jak zwykle - pod Rurą, zapewne 12-13.00, ale to jeszcze nie ustalone :D . Póki co, chętni są Ecia, Rycerz i urwisss (który wystąpi w zaszczytnej roli przewodnika po nader widowiskowej trasie 8) )...

Pozdrówko i zapraszamy :-) :-) :-) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
postaram się wziąć aparat ::smile::

Doceniamy :lol: ...

Czyli stan na dzisiejszą chwilę: urwisss (przewodnik :D ) Ecia, Rycerz, Shadowcat oraz Lookas, ale - jak sam zaznaczył - nie bankowo ;-) ..

Kto jeszcze :?: :cool:

Pozdrówko zachęcające :-) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...