Skocz do zawartości

[Warszawa] Codzienne ustawki - wspólne jazdy


yak

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

właśnie, bo czekamy i czekamy! Ecia, z wyprawy nici, tyle mi sie palnów porobiło na tym urlopie, że zero wolnego czasu! A może w piatek po masie??

 

[ Dodano: 2005-06-22, 16:04 ]

tzn spotkanie miałem na mysli, może szybki beer pod rura? YAK, jak Ty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowerki będą na początku przyszłego tygodnia - więc czerwcowa masa odpada, niestety :-( ... Za to w przyszły weekend... może Kampinos :-D ?

Może niedziela 3. 07. :cool: ?

Pozdrówko wyczekujące odzewu :-) ...

 

[ Dodano: 2005-06-30, 01:09 ]

Jako że nasze rowerki wreszcie - po nieomal roku :-o - stoją na kółeczkach, zapraszamy na naszą prywatną inaugurację sezonu :) !

Proponowany termin: sobota 2.07. lub niedziela 3.07. (do uzgodnienia :) );

Proponowany kierunek: Kampinos :grin: (ale otwarci jesteśmy na inne interesujące propozycje).

Kto chętny :?: Zapraszamy bardzo serdecznie :) ! Piszcie tutaj albo stukajcie na GG/priva :wink: .

Pozdrówko energiczne :-) :-) :-) !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam

 

co do wypadu do Kampinosu to bardzo chętnie się dołączę, o ile uda mi się synka u teściów zostawić

 

gdzie przewidujecie spotkanko ?? o której godzinie ?? sobota ?? niedziela ??

 

no i przede wszystkim jaka trasa ?? ile km ??

 

przyznaję się bez bicia że dawno nie jeździłem i mam kiepską kondycję :oops: :oops:

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie przejmuj - myśmy rok nie jeździli, więc w kompleksy nie wpadniesz na pewno ;-) .

Co do terminu - najprawdopodobniej sobota, ale ostatecznie okaże się jutro (a właściwie dziś, za parę godzin :lol: ) . Czas i miejsce spotkania również ustalimy za parę godzin - jeśli Kampinos, to prawdopodobnie pod Gdańskim i jakoś tak nie za późno :) .

 

Jeśli masz ochotę - jutro (to znaczy dziś, w piątek :P ) o 16.00 zapraszamy na kameralny zlocik pod Zygmuntem :D , daj znać na priva lub GG, czy będziesz i jak cię poznamy 8) ...

 

A propos zlociku: kto jeszcze chętny :grin: ??!

Urwisss, Lookas46 - na was już czekamy 8) ...

Pozdrówko zbiórkowe :-) :-) :-) !

 

[ Dodano: 2005-07-02, 00:07 ]

No i ustalone: sobota 2.07., spotkanko 12.30. na skrzyżowaniu Czerniakowskiej i Witosa (dla tych, co z południa) lub o 13.00 pod Rurą (dla pozostałych) :arrow: Kampinos :grin: !

Dokładną trasę obmyślimy po drodze :P ...

Zapraszamy - dobijać, dobijać :D !

Pozdrówko leśne :-) :-) :-) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w poniedziałek-4 lipca jakaś ustawka? Początkujący jestem więc szukam osób które nie będą zbyt wymagające i nie będą śmieć się z mojego SPRZĘTU!!! :wink:

bez skojarzeń proszę... Proponuję jakiś krutki wypad-czekam na propozycję!!

Ktoś chętny??

 

[ Dodano: 2005-07-03, 23:09 ]

Jade z kumplem do kampinosu o 15... może się ktoś podepnie?? Zapraszam :wink: W grupie raźniej!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się :) ! Spotkanie super, mamy ochotę na ciąg dalszy :lol: ! Naprawiłam już przerzutkę, która szwankowała, więc wszystko powinno być OK 8) . Może najbliższy weekend?

Pozdrówko dwukołowe :-) :-) :-) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, uwaga: kto ma ochotę na wspólne śmiganie w piątek, 8.07 :?: Czas i miejsce spotkania, podobnie jak trasa jeszcze nie ustalone, w chwili obecnej na spotkanko nastawieni są Ecia, Rycerz i urwisss ;-) ...

Chętnych prosimy o wpisywanie się na listę :D ...

Pozdrówko społeczne :-) :-) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK - to ustalone: piątek 8.07, godzina 17.30, pod Zygmusiem ::smile:: . W chwili obecnej umówieni są: Ecia, Rycerz, urwisss, Lookas i Trymek :D .

Czekamy na odzew yaka...

 

Kacu - postaramy się wpaść również na Bemowo, w charakterze widzów, oczywiście 8) ...

 

Pozdrówko przedweekendowe :-) .

 

[ Dodano: 2005-07-16, 00:11 ]

Uwaga, uwaga :!: Szykuje się wypad nad Zegrze w niedzielę 17.07. - spotkanko proponuję pod Rurą, godzina do ustalenia, ale nie za późno (może 12.00?)!

Jak dotąd, zainteresowanie wyrażają: Ecia, Rycerz, yak, urwisss, Lookas (wstępnie) i gościnnie mój kuzyn :D ...

Zapraszamy :P !

Pozdrówko niedzielne :-) !

 

[ Dodano: 2005-07-16, 00:18 ]

OK - to ustalone: 17.07. o 12.00 spotkanko brygady pod Rurą :P ... kto chętny - przybywać :D !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Było fajosko :D . U nas (tzn. u mnie i Mojego Rycerza) na liczniku wyszło 110 km, z czego 41 lekkim terenem, a reszta szosą. W Nieporęcie dołączyli do nas na chwilę urwisss i jego Kasia. Później zwiedziliśmy sobie Serock, a po powrocie do Wawy odbyły się długie, nocne rodaków rozmowy pod Rurą :) ...

Rozmyślamy już nad nową wycieczką, na którą oczywiście zapraszamy już teraz, a o szczegółach napiszemy, kiedy zostaną ostatecznie ustalone 8) .

Pozdrówko serdeczne :-) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że chcemy :) ! Tym razem tak wyszło, ale teren to mój żywioł i ja zdecydowanie wolę kręcić w terenie 8) . Ale cóż... okoliczne lasy były ostatnio nieczynne :lol: ...

Pozdrówko cross country :-) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...