jarek74 Napisano 26 Kwietnia 2024 Napisano 26 Kwietnia 2024 Witam. Może jest ktoś na forum ktoś kto korzystał lub korzysta z nawigacji Teasi One i programu na PC Tahuna? Chodzi mi o planowanie trasy na PC i przerzucenie jej na nawigacje. Jak to zrobić?
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.