GIANT84 Napisano 14 Kwietnia 2024 Napisano 14 Kwietnia 2024 Witam, pacjent romet jolene 7.1 damski, poszukuje jakiejś dobrej stopki, w ramię nie otworów typowo na stopkę i wiem że pozostaje opcja na tak zwaną obejmę, co jest polecane teraz?
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.