Skocz do zawartości
  • 0

Scott addict (gravel ?)


Gość Jasiek

Pytanie

Cześć,

Lokalny sklep odpalił całkiem niezłe promocje na kolekcję Scotta, w związku z czym pomyślałem że może się skuszę w końcu na wymianę roweru.

Obecnie mam starą szosę (15+ letnia), chciałbym od razu zapytać jak się Scott jako producent ogólnie spisuje ? Nie ma jakiś powtarzających się problemów z ich rowerami, ramami głownie ?

No i druga sprawa, mam dylemat czy patrzeć na scott addict czy scott addict gravel, większość czasu raczej będę poruszał się po asfalcie ale kusi mnie też żeby z niego zjechać, oba się do tego raczej nadają z tego co patrzyłem, dodatkowo planuje wsadzić nie zależnie od modelu oponki 32c i na nich śmigać żeby było wygodnie.

Geometrie mają dość podobną, główna różnica leży w napędzie jak sądzę czy się mylę ?

Jak sądzicie jest sens bać scott addict gravel i wsadzać węższe oponki i śmigać nim jak lekko upośledzoną szosą czy lepiej iść w typowego endurance i brać scott addict ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...