Skocz do zawartości

[rower 16" koła] Rock Racer Sport


Tekkno100

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem. Czy miał ktoś styczność z takim rowerkiem na kołach 16"? 

https://miastorowerow.pl/rowery-dzieciece/28363-rower-16-rock-racer-sport-alum-czarno-nieb-zol-mat-rowery-dzieciece-5907437528549.html

Niby rama Alu. Wedle innego sklepu, gdzieś jakiś opis pobieżny znalazłem, rower waży niby 8,3 kg. 

Chce kupić rowerek dla syna (4 lata) 

Wiem wiem,  Woom i inne tego typu, które ważą niecałe 6kg są wszedzie mega polecane. Ale budżet mam zupełnie inny.  Alternatywa są jakie używane Krossy Racer 4.0, Meridy, Giant animator i Kellys Wasper, ale one wszystkie ważą około 9,5-10kg. Jest jeszcze ewentualnie specialized Hotrock, który też waży około 8,3 kg i którego też można kupić używkę gdzieś w granicach 500zl. Czy ten Rock Racer Sport (marka zupełnie znikąd) może ważyć tyle samo co taki Specialized Hotrock? 

Ogólnie nie mogę znaleźć nic na temat tej marki. Co to za wynalazek? 

Rower nie jest już w sprzedaży, ale myślałem kupić używkę na olx (350-400zl)

Edytowane przez Tekkno100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. 

Trochę uzupełnię. Marka/producent czy też dystrybutor to firma Rock Kids z Bielska Białej. 

Sprzedawali swojego czasu na allegro i podali ze rowerek waży 6,3 kg co wydaje mi się jakas fantazja. 

https://archiwum.allegro.pl/oferta/rower-alu-racer-rock-mat-16-okazja-gratis-i8608682700.html

Wczoraj znalazłem jeszcze jakąś inną aukcje innego sprzedawcy w archiwum allegro i tam widniała waga 8,3kg.

Sprzedajcay na olx napisał mi że rowerek waży około 8kg.

Ogolnie to ta marka Rock Kids to chgba jakas mało znana, albo upadająca. Bo ich strona www chyba coś nie ten tego. Tak samo na Facebooku profil też wieje duchami. 

Mial ktoś ten rowerek co by potwierdzić że faktycznie on jest taki lekki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...