Skocz do zawartości

[Korba] Długość ramion 165 mm


__guest

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Ostatnio przeglądałem ofertę na Allegro i jest coś do wyboru ( mam na myśli nowy napęd 12 biegowy Shimano Deore XT z jedną z zębatką z przodu ) 

Jako że korba o długości 165 mm kosztuje 1000 - 1200 zł ( cuś takiego w przybliżeniu  :) ) jest coś innego do wyboru w tej cenie ?.

Korba może być w tej samej cenie, może być w niższej cenie jeżeli jest warta uwagi, może być w droższej cenie, jeżeli jest fajny produkt, tylko żeby standard mocowania zębatki przedniej był taki sam jak w nowym Shimano Deore XT.  

Jeżeli jest coś fajnego do zaproponowania do napiszcie, jak nie będzie, to pozostaje nowe Shimano Deore XT o ramieniu 165 mm z jedną zębatką z przodu 30 T ...  :)   

Edytowane przez __guest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem na oferty, także tą aukcje widziałem na Allegro z tego sklepu rowerowego, dzięki za zainteresowanie się moimi bazgrołami ;) Może za słabo doprecyzowałem moje bazgroły, także od razu pisze, że grupa Shimano SLX tak jakoś mało mnie interesuje, z drugiej strony napisałem, że coś może być tańszego i wartego uwagi ze standardem Shimano, także dobrze napisałeś, tylko ja nie dopisałem, że ta grupa SLX tak nie za bardzo mnie interesuje, oczywiście Shimano SLX miałem w łapach na rowerze ( pełny napęd SLX ) żeby nie było, że coś ten tego, po prostu wolę wyższe grupy. Znajomy sklep rowerowy obiecał, że będę miał korbę z ramieniem 165 mm, także przez jakiś czas nie szukałem, no i się nie doczekałem. Też mi się nie spieszyło przez Zimę, teraz jak już jest fajna pogoda coraz więcej ganiam na rowerze ( to znaczy coraz więcej ganiam na rowerze jak jest ciepło niż w Zimie ) to przyszedł czas zmianę ramienia. Pogadałem jeszcze z przyjacielem z serwisu rowerowego na temat korby, zobaczy co da się zrobić. Zaproponowałem, tak od siebie, że korba nie musi być od Shimano, może być coś innego razem z zębatką, nie musi być na standard Shimano, jedynie żeby korba pasowała do reszty napędu Shimano Deore XT, żeby wszystko dobrze działało, tak sobie przemyślałem, także jak coś macie do zaproponowania to piszcie.

Jak mi się coś spodoba " nie od Shimano " to się zainteresuję, jak nie, korbę kupię od tego sklepu co Jakub ;) wrzucił, lub od jakiegoś innego, się zobaczy, tylko już po tym długim weekendzie, Shimano Deore XT 165 mm

    

_Piotrek.jpg

Edytowane przez __guest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Artur ;) za zainteresowanie się moimi bazgrołami :D  

Wczoraj przez chwilę na mieście ( dosłownie ze dwa zdania ) rozmawiałem z przyjacielem z serwisu na ten temat, ma coś dla mnie, także po długim weekendzie mam podjechać na serwis, zapytam się jeszcze o ten sklep rowerowy, który wrzuciłeś ... :) 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...