Skocz do zawartości
  • 0

Szosowo/gravelowy dziadkowóz ;-)


Gość papa_smerf

Pytanie

Gość papa_smerf

Zbliża mi się półwiecze i chce z tej okazji coś zmienić i z terenu bardziej przenieść się na szosę, w związku z czym szukam tak zwanego "dziadkowozu" :)
Nie koniecznie musi być to szosa, może też być gravel - nawet nie wiem czy gravel nie lepiej bo te rowery chyba z definicji stawiają na mniej sportową geometrię.

Zastanawiam się nad kilkoma producentami i o ile osprzęt jestem w stanie sam jako tako ocenić, tak całą resztę już tak średnio, najmniejsze rozeznanie mam w kołach i ich producentach.

Planuje tak w okolicach 12 - 14 tyś, im mniej tym lepiej, wiadomo, niemniej chciałbym aby rama była z karbonu !

Na razie to brałem pod uwagę :
Merida - Silex lub Scultura Endurance
Giant - Revolt lub Defy
Trek - Domane lub Checkpoint (chociaż te dwa chyba mają bardziej sportową geometrię o ile dobrze się zorientowałem)
BMC Roadmachine
Cannondale Synapse
Cube - Attain GTC, Nuroad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...