Skocz do zawartości

[Wybór] Który lepszy?


pablo945

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Pierw podam moje wymogi:

1. Rower pod 183 cm, 105kg, przekrój 84cm

2. Codzienne dojazdy do pracy 4km w jedną stronę, każda pora roku.

3. Teren miejski, dodatkowo mieszkam na dosyć sporym wzniesieniu, dojazdy z powrotem do domu w 60% pod górkę.

4. Dodatkowe info jeśli to będzie miało jakiś wpływ, do 16 roku życia jeździłem na trekkingu, od tamtej pory mam przestój, zazwyczaj lubiałem kombinować (zjeżdżanie z krawężników i wjeżdżanie na nie itp) .

Rowery które znalazłem ale nie mogę się zdecydować:

1. Fitness: 

https://allegro.pl/oferta/rower-fit-lazaro-aero-v1-altus-28-men-19-pomarancz-11051744456

2. Trekking z Kands: (chciałem że sztywnym widelcem z Lazaro ale wykupili obecnie zostały z ramą 21):

Https://allegro.pl/oferta/rower-trekkingowy-kands-navigator-19-cal-28-czarny-10750004923

Proszę o rady, który wybrać, a może lepiej poczekać na listopad/grudzień i przeceny? chociaż wolałbym zacząć już jeździć póki nie przytyję jeszcze bardziej.

Do 1500 zł planuję wydać, jeśli chodzi o rower fitness z linka to stopniowo do niego bym dokupywał błotniki itd.

I jeszcze pytanie jedno czy moja waga nada się na lekkie rowery?

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Zdecydowanie pierwszy, bo ma kasetę, a nie wolnobieg. Przy Twojej wadze to piasta w tym drugim będzie wymagać kompletnego serwisu co parę miesięcy. Szukaj rowerów, które mają minimum 8 biegów z tyłu.

Te rowery nie są lekkie - spokojnie Cię uniosą.

Też mi rozum podpowiada abym wziął ten pierwszy i tak chyba zrobię, zawszę będę mógł wedle uznania coś dokupić, dzięki wielkie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...