Skocz do zawartości

[Szosa testy] gdzie?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest możliwość gdzieś w Polsce wypożyczyć jakiś taki lepszy troszkę rower na kilka godzin?

Przegląd rowerów aerodynamicznych 2020 (naszosie.pl) soś np. z tej listy?

Wiem, że Airbike daje taką możliwość, korzystałem, ale na dziś nie bardzo co mają: ROWERY ROAD (roweryuzywane.com)

A może ktoś z kolegów w Warszawie/Radomiu ma ciekawą brykę i mierzy 179cm i wybrał by się na 2h przejażdżkę? oczywiście szczegóły do dogadania. Zapraszam na PRIV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest takie coś: Trek Madone SLR OCLV 700 H 1.5 (roweryuzywane.com) chyba godny? Można już powiedzieć fajna bryka? Tylko kurczę rozmiar 54 ja mam 56 i super się na takim czuję, ale znowu w szybkich rowerach jest lekka tendencja do mniejszych ram. Nie chciałbym popsuć takiego pierwszego wrażenia... Zarąbista jest ta kombinacja kolorów białego i czerwonego, nawet w nawiązaniu do naszej flagi. I ten napis TERK... jak na ulicy FORD MUSTANG pokazuje, bójcie się panowie... Bajka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jest. Jak widzę taki rower, to od razu mu ustępuje i marzę żeby być taki fajny i mocny jak właściciel.

We mnie Mustang podziwu ani strachu nie wzbudza.

Tak zapytam, po co Ci te testy? Rower już chyba masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to po co??? Połechtać moje skromne EGO  Każdy facet z krwi i kości chce/chciałby choć raz, podjechać po swoją lubą FERRARI czy LAMBORGHINI Może ten używany TREK to nie aż ta półka, ale wypasiony PORSCHE na pewno. Przy okazji "pomacać" się z elektryczną grupą napędu, bo jeszcze w życiu nie było mi to dane"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...