Skocz do zawartości

[Zamienię] Author R6 Alloy MTB


iSatsu

Rekomendowane odpowiedzi

Zamienię bardzo dobry rower górski Author R6 Alloy na większy rower crossowy lub trekkingowy (większa rama, większe koła). Rower jest w bardzo dobrym stanie, łącznie przejechałem na nim ok. 1500km (był używany rekreacyjnie, w ostatnim czasie sporadycznie).

Roweru "pozbywam" się ze względu na powiększenie się rodziny i konieczność montażu fotelika dla dziecka.

 

Poniżej dokładna specyfikacja:

 

Rama: potrójnie cieniowana aluminium 6061 26" r. 19

Widelec: Rock Shox

Korba: SHIMANO Deore

Przerzutka przednia: SHIMANO SLX 

Przerzutka tylna: SHIMANO Deore XT

Manetki: SHIMANO Deore XT

Kaseta: SHIMANO Deore 

Hamulce: HAYES Stroker Trail tarczowe hydrauliczne, tarcze 160 mm przód, 140 mm tył

Obręcze: Argon Pro

Sztyca: Ritchey Carbon

Mostek: Ritchey

 

 

W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu na PW

435B397E-2845-41DA-8E1A-10D03D226C80.jpeg

E8AEBF8C-4759-435B-9082-CFD5E772B8B2.jpeg

C6AC4378-B70E-4742-9AD0-4C139590E1B2.jpeg

B158A9D6-4366-48F3-BED8-5164197B7AB0.jpeg

FA709321-C7DA-43DF-9040-7F277B12E37D.jpeg

A1411E88-99AA-4C33-B68D-0D11FCEEE2ED.jpeg

BF2AED4A-302A-47E6-9C4A-CD5FAE9244F9.jpeg

Edytowane przez iSatsu
poprawienie literówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj cenę, takie jest wymaganie do ogłoszeń.

Co do samego roweru, trochę offtop, ale głupio by było gdybyś podjął złą decyzję.

Jesteś pewny że potrzebujesz większą ramę? Aktualne ustawienie sztycy sugeruje, że ten rower jest na Ciebie za duży o jakieś 2 rozmiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zależy mi aż tak na sprzedaży, a bardziej na zamianie. Dlatego też celowo napisałem ogłoszenie w "inne" a nie na giełdzie. Ale jeśli jest wymóg podania ceny mimo wszystko to 1500 zł (Nie mam możliwości edytowania wcześniejszej wiadomości albo czegoś nie kumam -korzystam z wersji mobilnej).

Co do wielkości to rower jest dla mnie zdecydowanie zbyt mały - mam 180cm wzrostu + interesuje mnie mniej sportowa a bardziej rekreacyjna pozycja (+ montaż fotelika dla dziecka). 

Oczywiście wezmę pod uwagę propozycje na trochę gorszych podzespołach, nie interesują mnie jedynie "zajechane" sztuki.

Btw, pytanie techniczne - również off top; co mnie z tego roweru przełożyć do większej ramy? Wiem na pewno, że odpadają koła (chcę mieć 28 lub 29") i widelec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, no tak, zamiana, po co cena.

Jeździsz na siodełku w takiej pozycji? Jaki rozmiar ma ta rama?

Napęd o ile nie zajechany to jest całkiem niezły. Jak hamulce Ci pasują, to też. Problemem może być jednak długość przewodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta rama ma 19". Siodełko miałem wyżej, ale niedawno obniżyłem, bo siostrzeniec przyjechał w odwiedziny... Również myślałem o długościach przewodów, ale cóż jakby było trzeba to wymienię. Jeśli nie uda się z zamianą to zacznę poważniej myśleć o zakupie ramy i kół. Może nawet uda mi się znaleźć coś na tym forum 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...