Skocz do zawartości

[model] rower na wyprawy z przyczepką


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc!!

mam zagwozdke co kupic : mam szose (starą koge mijote), mam miejski rower a teraz mam dziecko 1,5 roczne i kupilem tegoroczna amortyzowana przyczepke thule. Planuje ok 60% jezdzic na sciezkach rowerowych a 40% po lasach i wiejskich drogach - trasy bede wybieral tak zeby nie wytrząsło mi dziecka za bardzo. 70% czasu bedzie jezdzic z przyczepką a 30% samemu na ambitniejsze wyjazdy ale nie w trudnosci terenu a raczej odleglosciach.

105kg, 198 cm, forma - wracajacy do formy amator z ambicjami : d

myslalem nad mtb, potem dual sportem ale tak sobie mysle ze na kij mi ten amortyzator.. teraz mysle nad gravelem - niby sportowa pozycja bardziej ale tak sobie dumam ze moze latwiej bedzie ciagnac przyczepke w terenie w pochyleniu niz piknikowej pozycji. Potrzebuje wygodny rower z napedem ktory bede czul ze ciagnie z kopytem przyczepe i ze mam tez fun z jazdy samemu po bezdrozach a nie stokach.

Budzet do 5 tys chyba ze cos idealnego bedzie drozsze troche - bede super wdzieczny za porady :)  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...