Skocz do zawartości
  • 0

KROSS VS ROMET


Gość Łukasz

Pytanie

Gość Łukasz

Witam wszystkich,

Bardzo proszę o doradzenie w kwestii kupna roweru który będzie służył głównie jako dojazd do pracy a w weekend las i może raz porwałbym się nim nad morze z Katowic 😁

KROSS HEXAGON 3.0

VS

ROMET RAMBLER 7.1

Ktoś może ma z powyższych i podzieli się doświadczeniami? 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Łukasz

No właśnie dlatego ten temat bo słabo się znam na tym wszystkim i szczerze powiem że nie widziałem nawet że kasety są lepsze od wolnobiegu , mogę jedynie porównać klasy przerzutek która wyższa i która niższa , crossowy kupiła sobie żoną i średnio mi się podobają te wąskie opony szczerze powiem.

Wygląda na to że mam za mały budżet , no ale na coś się muszę zdecydować żeby za żoną na piechotę nie gonić za rowerem 😁

Może jakieś konkretne propozycje do powiedzmy kwoty 2200zł max , mam ograniczony budżet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz

Ok, po zapoznaniu się szerzej z tematem rowerów , utwierdzam się że dla mnie odpowiednim typem roweru będzie rower crossowy 🙂 w moim budżecie postawiłem na 2 typy a mianowicie tak jak w temacie:

KROSS EVADO 4.0 (2021)

VS 

ROMET ORKAN 3M (2021)

Bardzo proszę o jakieś sugestie za lub przeciw , wszystkie informacje będą dla mnie bardzo pomocne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...