Skocz do zawartości

[2000-3500 zł] cross Lazaro quantum V4 2021 czy coś lepszego znajdę ?


Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze Lazaro wespół z Kandsem osprzętowo oferuje chyba najwięcej względem konkurencji. Mam podobny i w sumie jest to bardzo dobry rower, nie wiem tylko jak z piastami, bo sam mam shimanowskie, a tu są LRO. Można go zestawić np. z trochę droższym Krossem Evado 5, albo tańszym 4, osprzęt w nich jest z niższych grup, ale za to gwarancja na ramę z tego co wiem dożywotnia, to chyba jedyny atut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roam zakładam że 3, też fajna opcja, kusi napęd 2x8, chociaż na kwadracie więc w teorii trochę mniej sztywny od octalinka, ale acera to też sprawdzony osprzęt. Co do hamulców to nie wiem, bo na tektro nigdy nie jeździłem, ale wydaje mi się że kolega miał, nie narzekał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po analizie zestawu quantum skłaniam się do dołożenia 1500-2000 zł do budżetu i rozważam zakup roweru Giant roam 1 lub 0, ale po informacjach w innych postach chyba będzie to model 0 ..

 

Czy to dobry kierunek w budżecie do 4500-5000 zł ? Czy może warto czekać na dostępność innych maszyn ? Widziałem że media expert ma obecnie dużo promocji na Indiany ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...