Skocz do zawartości

[opinie] Internetowe Sklepy Rowerowe cz.2


durnykot

Rekomendowane odpowiedzi

Sklep Rowerek.pl [nick z allegro pienk] w 100% mega POZYTYW.

Dwa razy robiłem zakupy, za każdym razem wszystko było załatwione idealnie. Zakupy robiłem poprzez serwis aukcyjny allegro, wybierałem odbiór przesyłki w paczkomacie. Od momentu zamówienia do wysłania paczki otrzymywałem informację e-mail o statusie mojego zamówienia. Pierwsza przesyłka była wysłana tego samego dnia, kolejna przesyłka wysłana została dnia następnego rano. Jestem bardzo zadowolony z zakupów.

 

Sklep Rowerek.pl [nick z allegro pienk] w 100% mega POZYTYW

Też miałem przyjemność - tarcze, licznik sigmy, klucze do opon, adaptery - wszystko idealnie, szybko, z pełną inormacją. Też kupowałem na allegro z odbiorem w paczkomacie. POZYTYW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Centrumrowerowe.pl - pozytywna

 

Jak zwykle szybko, bardzo profesjonalnie, na stronie zawsze aktualna i dostępna ilość danego towaru bez późniejszych telefonów typu "nie mamy tego". W przypadku anulowania zamówienia zamówionego bez problemowy zwrot pieniędzy na konto na drugi dzień.


rowertour.pl - neutralna

 

Wysyłka stosunkowo szybka, ale nie tak szybka jak w centrumrowerowe.pl

Kontakt telefoniczny - zależy na kogo się trafi, raz nie miałem problemu z dołożeniem czegoś do zamówienia,

za drugim razem już był problem.

Kontakt mailowy - na żadnego maila jeszcze mi nie odpisali - radzę tylko i wyłącznie kontatkować się telefonicznie.

Robię zakupy w tym sklepie tylko i wyłącznie jak nie mogę znaleźć towaru w innych sklepach.


szumgum.com - pozytywna

 

Stosunkowo szybka wysyłka, bezproblemowo. Dobry kontakt. Nawet mały rabat dostałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cykoltur.pl - pozytywna

 

Realizacja w terminie. Towar zgodny z zamówieniem.

 

DTbikes (Allegro.pl) - pozytywna

 

Bitul - pozytywna

 

Fajny kontakt, szybka dostawa.

 

Rowerisport (Allegro.pl) - pozytywna

 

Euro-trade-24 (Allegro.pl) - negatywna

 

Sprzedają towar, którego nie mają na stanie.

 

1bemar1 (Allegro.pl) - pozytywna

Edytowane przez JanKeS1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Centrumrowerowe.pl - neutralna - brak jednej podkładki we wkładzie suportu BB-EX1 ACCENT, na maila nie odpowiedzieli, zamówienie było duże dlatego opinia neutralna, jakbym zamówił tylko wkład byłby negatyw, raczej wina producenta aczkolwiek olanie mojego maila spowodowało, że następne zamówienia złożyłem w innych sklepach, pewnie do nich wróce ale na razie nakładam na nich kare i zakupów nie robię

bajkszop.com - pozytyw

rowertour.com - pozytyw

rowerowy.com - pozytyw

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: rowerystylowe.pl

Zamowilem manetke sl-7s50 pod nexusa...dostalem gripy brazowe ;-) sprawa zgloszona mailem, sklep nie pracuje w weekendy, ciekawe co dalej ;-)

Po gripy przyslali kuriera, nastepnego dnia inny kurier przytargal co trzeba.

Generalnie pozytyw, kazdy sie moze pomylic ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Centrumrowerowe.pl - neutralna - brak jednej podkładki we wkładzie suportu BB-EX1 ACCENT, na maila nie odpowiedzieli, zamówienie było duże dlatego opinia neutralna, jakbym zamówił tylko wkład byłby negatyw, raczej wina producenta aczkolwiek olanie mojego maila spowodowało, że następne zamówienia złożyłem w innych sklepach, pewnie do nich wróce ale na razie nakładam na nich kare i zakupów nie robię

bajkszop.com - pozytyw

rowertour.com - pozytyw

rowerowy.com - pozytyw

 

Centrumrowerowe.pl - śledzą wpisy na forum, skojarzyli moją opinie z zamówieniem, wczoraj zdzwonili do mnie i dzisiaj pojawił się u mnie kurier z brakującą podkładką. Ściągam karę i wystawiam pozytyw.

 

Przy okazji wszelkiej maści sklepom rowerowym śledzącym ten wątek polecam książkę Janelle Barlow i Claus Moller " Klient ma zawsze rację. Reklamacja to prezent.". Nie wiem czy centrumrowerowe.pl czytało książkę niemniej mam wrażenie, że wiedzą jak budować swój wizerunek dbając o klienta i poprzez to osiągnąć sukces.

Edytowane przez Moskit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Centrumrowerowe.pl - śledzą wpisy na forum, skojarzyli moją opinie z zamówieniem, wczoraj zdzwonili do mnie i dzisiaj pojawił się u mnie kurier z brakującą podkładką. Ściągam karę i wystawiam pozytyw.


Postawa godna pochwały. Tak trzymać! :thumbsup:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem zamówienie u formickiego w czwartek z rana. Od razu zrobiłem przelew. Myślałem że sklepy lepiej traktują klientów którzy płacą przelewem - w końcu mają pewną kasę. Za pobraniem można nie odebrać a wtedy by stracili pieniądze na wysyłkę. Wysłałem nawet maila z prośbą o przyspieszenie wraz z potwierdzeniem przelewu. Niestety lipa. Czekają na zaksięgowanie. Zamówienie nie ruszy dopóki ich bank nie przyjmie pieniędzy. Jako klient płacący z góry muszę czekać - za pobraniem pewnie by od razu wysłali. Pomimo że zakupy za ponad tysiąc to na pewno większe zakupy które chciałem od razu zrobić nie będą u nich. Oczywiście, jak wszędzie, sprzedają rzeczy których nie mają. Stany magazynowe już na stałe są zielone mimo że nie mają.

 

Nie ma tu sklepu co nie robi łaski? Do tej pory tylko dwa sklepy działały jak trzeba - bitul i bike4race. Mają forum, mogą poczytać za darmo, mogą wyciągnąć wnioski.. mimo to nie korzystają. Czekam aż ich bank łaskawie zaksięguje a oni łaskawie przygotują i wyślą zamówienie.

 

Oby pogoda w niedzielę była.. w paczce są ochraniacze i rękawiczki (których nie mają mimo że zielone).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Daveo - BARDZO POLECAM. Człowiek, który odpowie na milionowe pytanie i doradzi, aby było najlepiej, a później dokona czarów

też zgadzam się w 100% ... nie kupiłem bo nie miał takich piast jak chciałem ale z chęcią mi pomagał i odpowiadał na pytania. Kolejne lżejsze już koła kupuje u Daveo.

 

bikestacja.pl -  negatywna   - chciałem kupić koła to nie mogłem się doczekać na odpowiedź....zrezygnowałem po tygodniu pytań z mojej strony - w jeden dzien pytałem czy mają np szprychy DT bo są na stanie ale chce się upewnić, w drugi dostaje odpowiedź że ich nie ma. Znowu zadaje pytanie i znowu czekam dzień, dwa...

W końcu kupiłem tylko komponenty, min. piaste QR15 z CL która okazała się piastą OEM od niemieckiego dystrybutora bez specjalnej nakrętki którą polski dystrybutor shimano daje w komplecie. Zaoferowali mi nakrętkę za 40zł więc towar zwróciłem i kupiłem u formickiego taką samą piastę już z nakrętką....a na zwrot pieniędzy z bikestacji czekałem ponad miesiąc czasu.

 

 

rowertour.com - pozytyw

rowerowy.com - pozytyw

centrum rowerowe - pozytyw

formicki - pozytyw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...