Skocz do zawartości

[do 1700] rower crossowy/uniwersalny


bazyl112

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, chciałbym na poczatku tego tygodnia kupic rower. Będę nim jezdzil w 70% po Warszawie, reszta po jakichs lesnych drozkach i sciezkach, bo lubie czasami gdzies dalej wyjechac. Mam 191 wzrostu i waze 103 kg. Wazne, zeby byl szybki i w miare wygodny, bo planuje sporo na nim jezdzic
Mogę wydac na niego do 2k, ale mysle, ze jak na 1 rower dla amatora nie ma takiej potrzeby. Kompletnie się na tym nie znam, dlatego wole zaczerpnąć porady od Was :)
z tego co czytałem to ludzie polecali Lazaro/Kellys. I tak mam zamiar podjechać i się nim przejechac zanim go kupie stacjonarnie/zamowie, ale nie wiem w co celowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź!

oczywiście szanując Wasz czas przeglądałem te tematy. ale jednak nie znalazłem niczego konkretnego z powodu braku czasu, dlatego założyłem ten pościk.
Zdaje sobie sprawe, ze pewnie walkuje temat poraz n-ty, ale naprawde nie mam czasu przeglądania kilkuset stron w jakimś poście i przeglądania wszystkiego, niestety taki mam na razie styl życia
jakbyście mogli- Ci co siedzą w tym dluzej, maja troche wolnego czasu i się po prostu na tym znają - polećcie mi kilka modeli do 1.8k (dla osoby niezbyt doswiadczonej, niewymagającej). Ogólnie nie wiem czy warto inwestowac jakies wieksze pieniadze w rower, jezeli bedzie to moj pierwszy; tez potrzebuje rady
jak wspominalem, jestem dosyc wysoki i ciężki. 191/~105. 
potrzebuje coś przewaznie do miasta, troche inne trasy
chcialbym to na szybko kupic w ten pon/wt, oczywiscie po obejrzeniu modelu, ktory byscie mi polecili poszedłbym go zobaczyc na zywo i przetestować
naprawde jakby ktoś miał czas zrobic szybkiego researcha i polecic mi pare modeli w moich wymaganiach to byłbym bardzo wdzięczny (chętnie przeleje na czteropaka za poswiecony czas) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło Panie, takie rzeczy to tylko w "Erze"  :D

Jeśli cokolwiek przeczytałeś, to wiesz (chyba) że gros rowerów w tej półce cenowej to sprzedaz wysyłkowa -  sklepy stacjonarne to zwykle parę poziomów wyposażenia w dół za te same pieniądze a ponadto powtórzę -  to nie jest tak że idziesz i kupujesz od ręki to co sobie upatrzysz / ktoś ci podpowie -  końcówka sezonu ( mocno nietypowego) i wybór ograniczony do resztek.

Zrób inaczej -  jeśli tak cię przypiliło, idź do sklepu(ów), zobacz co jest w pasujących rozmiarach i budżecie i podpytaj na forum o konkretne modele - w końcu czas to pieniądz ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...