Skocz do zawartości
  • 0

Rower GT Avalanche Sport - pomoc w ocenie


Gość Tytus

Pytanie

Witam,

Moja kilkunastoletnia Merida Kalahari dogorywa i szukam czegoś nowego.

W końcu stać mnie na realizację mokrego snu sprzed lat i zakup roweru marki GT. Przejrzałem ofertę i najlepszy do moich zastosowań wydaje się być model https://www.gtbicycles.pl/rowery/2020-gorskie-sztywne/xc-sport/avalanche-sport. "Wyższe" modele MTB nie mają "szybkich" przełożeń, GT Transeo jest na bieda-częściach i napęd wydaje mi się za "twardy" dla mnie.

Potrzebuję czegoś dla dość silnego "chłopa" 105kg, co nada się do jazdy po płaskim (szutry i asfalty z dzieckiem) ale też da radę na kamienisto-korzennych szlakach wokół Krakowa. Poziom amatorski - sprzęt nie musi być pro. Serwis i drobne naprawy potrafię "ogarnąć" sam. Napęd 2x9 wydaje mi się trafionym pomysłem - podobnego zakresu przełożeń używam obecnie najcześciej.

Nie jestem już tak na bieżąco w temacie części rowerowych jak kiedyś, więc proszę o pomoc w ocenie "słabych punktów" tego modelu. Póki co, upieram się, że to ma być (przepłacone) GT... ale jak to bardzo, bardzo, bardzo zły pomysł, jestem otwarty na głos rozsądku.

Z góry dzięuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...