Skocz do zawartości
  • 0

Problem z serwisem


Gość Wojtek

Pytanie

Gość Wojtek

Witam, mam problem z serwisem rowerowym. Postaram się opisać sprawę w kilku zdaniach. Dwa miesiące temu oddałem do naprawy rower. Awaria hamulca. Hamulec tarczowy z tyłu. Wstępne oględziny w serwisie i Pan stwierdził że nie ma płynu i musi rozebrać zacisk. Rower został w serwisie , ja dostałem kwitek i tyle. Po trzech tygodniach udałem się do serwisu sprawdzić co się dzieje, ponieważ nie miałem żadnej informacji. Na miejscu okazało się że jedna z dwóch śrub, które mocują zacisk do ramy, prawdopodobnie ma zerwany gwint, ponieważ odkręciła się na kila milimetrów i dalej nie idzie. Nie da się jej również dokręcić. Pan w serwisie stwierdził że nie wie co teraz zrobić. Rower został. Po kolejnych dwóch tygodniach nie miałem żadnej informacji, więc ponownie udałem się do serwisu. Na miejscu okazało się że nic nie zostało zrobione. Minęły dwa miesiące dalej nic. Proszę o pomoc i podpowiedzi co mogę zrobić. Czy istnieją jakieś przepisy, które regulują sprawy tego typu? Jak mogę wpłynąć na serwis, który sprawę olewa i najchętniej oddałby mi rower nie tylko nie naprawiony ale również uszkodzony jeszcze bardziej? A może ktoś wie jak to naprawić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...