Skocz do zawartości

[damski trekking] niski wzrost - ok1500


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Może ktoś dopomoże - nie znam się totalnie na rowerach (ostatni rower pożegnałam 20 lat temu), potrzebuję czegoś, żeby na działkę dojechać ;) spodobał mi się stary model, dostępny w nielicznych sklepach internetowych Alpina eco LT10. Nie mam możliwości przymiarki, a że wzrostem nie grzeszę (152 cm) to stres jest, czy koła 28 nawet przy najmniejszej ramie nie będą za duże?

Może coś innego polecicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkością kół się raczej nie przejmuj a najlepiej przejdź się do sklepu rowerowego czy innego decathlonu i przejedź się kawałek na 29nerze. Moja matula całe życie jeździła na 26'' ale przekonałem ją do większego koła.

O wiele bardziej liczy się wielkość ramy - i tutaj musisz opierać się na tym co proponuje producent do twojego wzrostu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z moim wzrostem to musiałabym szukać w dziale dziecięcym :D Ta Alpina jest od 158 cm, a że zakres do 170 cm przy ramie S to mam obawy. Alpina wizualnie do mnie przemawia... przekopałam internetowe sklepy, zajrzałam do dwóch w moim mieście (tam to w ogóle kaplica), trekkingowe znalazłam głównie z kołami 28, a rama najmniejsza 40 cm. Przymierzałam się do córki - koła 24, rama 36 cm i jest mały :) 

może jakieś inne propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...