Skocz do zawartości

[kurtka]Rogelli Merano


Rekomendowane odpowiedzi

Jako że uzytkownikiem kurtki jestem od 2tygodni i nie mialem okazji przetestowac jej w extremalnych temperaturach test nie bedzie do konca kompletny.

 

Kurtke kupilem za 145zł(nówka) w zestawie z bluza NewSpirit(+45zł).

Pierwsza jazda odbyla sie w temperaturze +5st. Poczatkowo zalozylem bluze i kurtke rownoczesnie i zanim wydostalem sie z rowerkiem stwierdzilem ze to nie ma wiekszego sensu i zaraz sie ugotuje. Zmienilem bluze na koszulke z krotkim rekawem i w droge.

Pierwszy dzien przyniosl ok 50km. Kurtka sprawowala sie naprawde genialnie. Wiatr jakby nie istnial. Temperatura idealnie do jazdy. Bylem pod wielkim wrazeniem.

Dzien drugi przyniosl 20km i jazde na mojej trasie testowej. Troszche szosy, troche lasu i kilka podjazdow. Przycisnelem mocniej i w miejscach gdzie czulem jak pot juz scieka mi do gaci bylo nadal sucho, normalnie jakby ktos odsysal wszystko co wypoce :).

Kolejne jazdy to czyste zwiedzanie, w miedzy czasie mala mzawka ktora rowniez nie wplynela negatywnie na kortke, woda splynela po kurtce i nic nie wsiakalo.

 

Jak za kurtka w cenie 145zł uwazam ze naprawde udany zakup. Cieplo, milo i nie krepuje ruchów.

 

Jedyny minus to dziwna rozmiarówka. Mam 187cm i sylwetke raczej ociosana, ani patyk ani napompopwana. Sprzedawca polecil mi rozmiar XXL i taki tez zakupilem z lekkimi obawami ze bedzie kurtka za duza. Pierwsza przymiarka popkazala cos wrecz odwrotnego, moga by byc nawet z 3-4cm z tylu dluzsza. Niby zachodzila na dupe ale jakby za malo. Podczas jazy okazalo sie jednak ze jest idealnie, nic nie wieje i nic sie nie podwija. Wszystko lezy idelanie co nie zmienia faktu ze to bardzo male XXL.

 

na razie tyle, w miare nowych spostrzezen test uzupelnie.

Mile widziane opinie innych uzytkownikow.

 

Pozdrawiam!

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do dan75@o2.pl ale kupilem juz ktoras rzecz takze dostalem maly rabacik. Npewno jednak sprzedaje ponizej cen z allegro.

 

Co do bluzy NewSpirit jechalem w niej tylko raz i to doslownie z 10km takze wogole nie podejme sie oceny. Powiem tylko ze w jej wypadku rozmiarowka jest jeszcze bardziej pokrecona bo XXL na 187cm jezeli wyciagne sie dobrze na rowerze jest za mala. Dosc szeroka pod szyja co mi sie niezbyt podoba. Natomiast bardzo fajnie jest rozwiazany kryty zamek. Jak na 45zł to ok ale 105zł za taka sama bluze na allegro od _eM na pewno bym nie dal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...