Skocz do zawartości

[Kaseta, przerzutka tył] zakup nowych


Karciarz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Chciałbym wymienić kilka podzespołów w sowim rowerze - Lazaro Integral V3. Na niektórych biegach, żeby wrzucić na wyższy to muszę wrzucić o dwa biegi wyżej, żeby na kasecie przeskoczyło o jeden bieg. 

Nie wiem, czy dobry sprzęt zaproponuję, bo nie jestem w tym orłem. 

1. Kaseta 8-rzędowa SHIMANO HG41-8 11-32 T hyperglide. Obecnie zamontowana jest HG41-8aw. Nie mam pojęcia, czy to to samo, czy może czymś się różnią. 

2. Przerzutka tył Shimano RD-T4000SGS ALIVIO. Wiem tylko tyle, ze aktualnie zamontowana jest Shimano Alivio, ale jakie oznaczenia, to nie mam pojęcia. 

Opony też wołają o wymianę. Pokonuję różne trasy. Utwardzone drogi leśne, asfalt. 

Czy opony Schwalbe Land Crusier KG SBC TS 28x.175 będą odpowiednie? 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Karciarz napisał:

1. Kaseta 8-rzędowa SHIMANO HG41-8 11-32 T hyperglide. Obecnie zamontowana jest HG41-8aw. Nie mam pojęcia, czy to to samo, czy może czymś się różnią.

To samo.

 

40 minut temu, Karciarz napisał:

2. Przerzutka tył Shimano RD-T4000SGS ALIVIO. Wiem tylko tyle, ze aktualnie zamontowana jest Shimano Alivio, ale jakie oznaczenia, to nie mam pojęcia. 

Masz rd-m430, możesz kupić rd-t4000 ( ale jak jest ok to nie ma sensu )

 

41 minut temu, Karciarz napisał:

Czy opony Schwalbe Land Crusier KG SBC TS 28x.175 będą odpowiednie? 

Tak.

Jeśli będziesz wymieniał kasetę to wymień równiez łańcuch. Najlepiej KMC X8 ( silver/grey  lub silver )

Ale najpierw regulacja bo wszystko wydaje się proste.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...