Skocz do zawartości
BMXdoPieca

[Klocki] Avid Elixir 3

Rekomendowane odpowiedzi

BMXdoPieca
Janu_sz

Do swoich Avidów Elixir 5 darłem hurtowo z ali. Zakładam, że to to samo co prox.

Tu z jednego konta screen - 6 zł / sztuka ( przy pakietach po 4 wychodziło coś 4 zł / sztuka )

image.thumb.png.7cf95b0e63ef8906019f00a0a4a8a072.png

Kupowałem też jakieś w opakowaniach metaliczne coś po 10 zł. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
BMXdoPieca

Kupiłem już sobie 4 sztuki na próbę, mają być w piątek - idealnie bo na weekend potrzebuje. Montowałeś te klocki czy dopiero czekasz?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Janu_sz

Miałem żywiczne na tyle, ceramiczne na przodzie. Było naprawdę ok. Gdyby nie to,że Avidy doprowadził mnie do szału ustawieniem ( średnio raz na tydzień klocek ni z tego ni z owego ocierał o tarcze i ciężko było wyregulować zaciski ) to pewnie bym używał nadal.

Miałem dziwne wrażenie, może złudne, że zywiczne od Bikeina ścierały się szybciej niż jakieś no name czy Soccent.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
BMXdoPieca
1 minutę temu, Janu_sz napisał:

Miałem dziwne wrażenie, może złudne, że zywiczne od Bikeina ścierały się szybciej niż jakieś no name czy Soccent.

Może lepiej hamowały i to cię zachęcało do tego, żeby ich częściej używać :P

2 minuty temu, Janu_sz napisał:

Avidy doprowadził mnie do szału ustawieniem ( średnio raz na tydzień klocek ni z tego ni z owego ocierał o tarcze i ciężko było wyregulować zaciski )

Prawda, miałem ten sam problem  na przodzie, dałem sobie spokój i jakoś się to "dotarło" po kilku dniach

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Janu_sz

No nie na moje nerwy były E5. Ale fakt, że podobnie hamują jak teraźniejsze M6000.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
BMXdoPieca

Moje E3 na tarczach 180/160 hamują podobnie jak m675 i m7000, które wcześniej miałem, nie wiem czy to fart. Przesiadłem się na Avidy bo wszystkie shimanochy prędzej czy później mi się gotowały, na zwykłym docie 4 jeszcze mi się to nie udało

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Janu_sz

Dlatego zostawiłem sobie klamkę i zacisk z przedniego na czarną godzinę ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta