Skocz do zawartości

[sklep] Rutland Cycling


MD11

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam się do zakupu karbonowego roweru za ok. 10k PLN z tytułowego sklepu (https://www.rutlandcycling.com/). Zadałem im kilka pytań i czekam na odpowiedź, ale swoją drogą zacząłem się zastanawiać, czy ten pomysł ma w ogóle ręce i nogi. Ja jestem powiedzmy zdecydowany na zakup, ale co jeśli okaże się na przykład, że rama jest zarysowana? Co z gwarancją gdyby rama zaczęła pękać albo suport zaczął strzelać? Kiedy na stronie DHL wyceniłem ubezpieczoną paczkę zwrotną o spodziewanych wymiarach to zrobiło mi się gorzej, bo wyszło 2.5k PLN.


Jest tu ktoś, kto zamawiał droższe rowery z UK, a najlepiej z Rutland Cycling? A może zamawiacie regularnie i nie widzicie w tym problemu? W jaki sposób ewentualnie je odsyłaliście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wrzuciles wymiary pelnego karonu rowerowego, to wychodza dziwne ceny za transport. 

Rower mozna spakowac do kartonu mieszczacego sie w standardzie wymiarowym. Ostatnio wysylalem synowi rower na wakacje w PL, placilem ponizej 100zl. Trzeba to zrobic z glowa ale jest wykonalne.

Mozesz zapytac ich jak wyglada proces gwarancyjny przy sprzedazy poza UK. Swoja droga znam ten sklep, kupowalem tam nie raz, nawet zdarzylo sie kupic tam caly rower ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...