Skocz do zawartości

[Zegarek / pulsometr] Garmin forerunner 60


Diablo_94

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

sprzedam funkcjonalny, sportowy zegarek/pulsometr Garmin Forerunner FR60. Zegarek jest w bardzo dobrym stanie, był przeze mnie praktycznie nieużywany i leżał przez długi czas w szafce (tydzień temu włożyłem do niego nowa baterie - wszystko działa jak należy bez zarzutu). Także jego stan oceniam 9/10 :)

 

Szczegoly techniczne dot. zegarka oraz zdjęciami/ wyglądem można znaleźć pod danym linkiemhttps://www.komputronik.pl/product/84181/garmin-forerunner-60-hr-fp-czarny-m-.html

 

Cena sklepowa wynosi za niego ponad 500 zł. Zegarek mógłbym sprzedać za 200 zł (wysyłkę oferuje gratis w cenie).

W przypadku dodatkowych pytań, dodatkowych zdjęć bądź chęci zakupu proszę pisać do mnie poprzez wiadomość prywatna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 13.08.2019 o 12:33, Diablo_94 napisał:

Cena sklepowa wynosi za niego ponad 500 zł.

Ten zegarel to kosztowal tyle jak byl nowy, czyli z 8 lat temu. teraz nie wiem czy ktos da za niego wiecej niz 50pln, juz ten pasek ma wieksza wartosc od tego zegarka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...