Skocz do zawartości

[do 1500 zł] cross - chyba?


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

mój poczciwy "niemiec" miejski padł ofiara zderzaka samochodowego (całe szczęście, że rowerzysta cały). Padła przerzutka sram7 i podobno nie opłaca się naprawiać (napęd i torpedo przepuszczają, koło o dziwo nie ósemkowane). Śmigam więc damką żony Kands Crossline 1100. Doceniam szybkość i lekkość oraz amortyzację tego roweru natomiast odrobinę za niska pozycja jak dla mnie i za szeroka kierownica. Co polecilibyście do 1500 zł (moze jakaś posezonowa juz wyprzedaż) mozliwie dobrze zestrojonego częściami i wygodnego np. cross z regulowanym mostkiem. Jeżdżę sporo, głównie do pracy (20 km dziennie) + wycieczki po terenie - wychodzi jakieś 5 tys. km na sezon lub lepiej. 173 cm wzrostu rama najlepiej 19. Z góry dzieki. No chyba, że ktoś chce sprzedać tu uzywany i sprawny w okolicach Łodzi. Stan wizualny jest mało istotny. Aha, wolę lepszy napęd zamiast bajerów typu tania hydraulika, tarcze, które nie wchodzą dla mnie w rachubę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19" przy 173  wzrostu to nie musi być dobry rozmiar - zależy jak długie masz nogi ... Na damce żony nie ma to znaczenia :)

Jeśli na zdjęciu galaxy jest rama 19" to raczej sukcesu nie wróżę :D

Mostek można dac krótszy lub z innym kątem, ewentualnie zastosowac regulowany. Większość crossów w wersji fabrycznej nie będzie miało mostka regulowanego

Można też dać kierownicę z innym gięciem - to są groszowe sprawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pablo59 napisał:

19" przy 173  wzrostu to nie musi być dobry rozmiar - zależy jak długie masz nogi ... Na damce żony nie ma to znaczenia :)

Jeśli na zdjęciu galaxy jest rama 19" to raczej sukcesu nie wróżę :D

Mostek można dac krótszy lub z innym kątem, ewentualnie zastosowac regulowany. Większość crossów w wersji fabrycznej nie będzie miało mostka regulowanego

Można też dać kierownicę z innym gięciem - to są groszowe sprawy...

Wiesz, nie po to bym zdecydował się na zakup nowego sprzętu żeby od razu przy nim majstrować. Pojadę zobaczyć i przymierzyć się do tego V3 w sklepie do rozmiaru 17 i 19 o ile znajdę

4 godziny temu, Przemo6435 napisał:

Niestety podzwonilem i w Łodzi nie ma dystrybutora lazaro żeby móc wypróbować. W ciemno nie kupię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, dasiem napisał:

Wiesz, nie po to bym zdecydował się na zakup nowego sprzętu żeby od razu przy nim majstrować. 

Wszystko jest kwestią priorytetów :)  ; ja mogąc sobie za 30-50 zł dopasować rower - który poza tym by mi odpowiadał  - nie wahałbym się ani chwili ...

Na dzień dobry zmierz sobie (porządnie) długość nogi - na pewno sie przyda.

Pewnie znajdziesz unibike do przymiarki - popatrz na flash'a (może coś utargujesz - dołożysz?) Wcześniejsze roczniki będą miały V-brake'i zamiast tarcz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...