Skocz do zawartości
Neckol

[szosa] Używany/nowy rowerek do 1200zł

Rekomendowane odpowiedzi

Neckol
Napisano (edytowane)

Witam.

Poszukuję roweru do miasta (dojazd do pracy) + sporadyczne wycieczki na dystanse 40-80 km. Głównie jeżdżę MTB, ale ostatnio dużo tras się porobiło w okolicach Poznania, po których można zasuwać na szosie.

Jeździłem po mieście na szosie peugeot super competition (staaary rowerek, jeszcze z przerzutkami zmienianymi na ramie), a potem na ostrym kole (nie czułem się zbyt bezpiecznie przy dużych prędkościach). Informuję o tym, bo sporo ludzi odradza szosę do miasta. Ja na oponkach 25c dawałem radę i jazda była dla mnie przyjemna :)

Na szosach się kompletnie nie znam, dlatego bardzo Was proszę o pomoc. Budżet wynosi 1200 zł. Może być jakiś przełaj/gravel/szosa czy single speed (w przypadku single speeda odpadną mi wycieczki, ale jestem w stanie przeboleć). roweru szukamy w Poznaniu i okolicach. Fajnie by było jak by rowerek miał mniej niż 10kg. Budżet nie musi być całkowicie wykorzystany.

Wstępnie znalazłem coś takiego:

https://www.olx.pl/oferta/rower-szosowy-villiger-marano-CID767-IDyhJXX.html#b41c358247

https://www.olx.pl/oferta/btwin-triban-500-CID767-IDyfBru.html#36ee1e2aa2

Z góry bardzo dziękuję za pomoc :)

@PS Nie będę jakoś inwestować w ten rower z racji, że będzie zostawiany w mieście przypięty do barierek etc na ulocka (szkoda inwestować w taki rowerek), ale mimo wszystko dobrze by było, żeby były dostępne części zamienne, albo osprzęt, który będę w stanie tam wsadzić.

Edytowane przez Neckol

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Neckol
Napisano (edytowane)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Neckol

Temat do zamknięcia.

Wyrwałem za 1000zł batavusa course rama alu i widelec carbon. Pełna tiagra, nowy napęd i spdki wraz z dokumentem zakupu i paragonami za napęd. Rower czyściutki świeżo po serwisie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta