Skocz do zawartości

[+-1500 zł] 185 cm 70 kg jaki typ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od dłuższego czasu zastanawiam się nad zakupem roweru z racji , że sprzedałem swoją szosówkę stevens strada 600. Wiem, że na pewno ten typ roweru nie odpowiada mi , ze względu na brak amortyzacji.

Chciałbym rower  dosc uniwersalny do dojazdow do pracy, gdzie jazda po jezdni jak i lesie nie bedzie sprawiala problemu. Chcialbym tez kiedys sprobowac sil na zjazdach. Nie wiem jaki typ spisze sie najlepiej

Cos o mnie 25 lat 185 cm wzrostu , 70 kg wagi

Nie mam za bardzo czasu , by czytac poradniki i godzinami zastanawiac sie co wybrac stad tez, pytanie na forum. Jesli nie konkretny model to prosilbym o pomoc w wybraniu typu i napisanie krotko dlatego.

Jesli chodzi o cene to myslalem by przeznaczyc okolo 1500 na nowy lub uzywany, tutaj tez prosilbym o rade czy jest sens w tych pieniadzach kupic uzywany model

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Artur94 napisał:

Chcialbym tez kiedys sprobowac sil na zjazdach.

Każdym rowerem zjedziesz. Pytanie po czym chcesz zjeżdżać i z jakimi prędkościami.

3 godziny temu, Artur94 napisał:

tutaj tez prosilbym o rade czy jest sens w tych pieniadzach kupic uzywany model

Wg. mnie bardziej jest sens kupować używany niż nowy ( uzywka na dobrej ramie, z dobrym osprzętem w przypadku MTB to np. 2000 zł z roczników 2015/16 kontra 3500 zł nowy ), tylko trzeba mieć wiedzę aby zweryfikować zużycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...