Skocz do zawartości

[MTB] do 2000zł - Kross


misiek43210

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Przymierzam się do zakupu roweru i tyle ile mogłem to sam sobie już znalazłem.

Interesuje mnie MTB do 2000zł. Jeździć będę sporo po mieście a czasem wjadę w las. W grę wchodzą tylko nówki sztuki (chcę kupic na raty).

 

Na chwile obecną zainteresowały mnie Kross level 3.0 i Kross level 1.0. Z tego co zauważylem głównie różnią się hamulcami - w 1.0 są tarczowe mechaniczne, a w 3.0 są tarczowe hydrauliczne. Różnica cen to mniej więcej 500zł. Co byście ogólnie polecali do tej kwoty? Może jednak coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za fachowe opinie! Na pewno sposrod ktorejs z tak wielu wiadomosci wybiore najcenniejsze informacje ktore pomoga mi wybrac jak najlepszy sprzet za te kwote!

 

A tak na powaznie dla potomnych, ktorych temat liczac na odpowiedzi utknie gdzies w odchlani forum: za 2200zl mozna kupic MTB Indiana X-pulsar 5.9. Na INNYCH forach bardzo zachwalany model, ktory moze sie pochwalic bardzo fajnym osprzetem napedowym oraz odrobine lepszej klasy amortyzatorem, natomiast kosztem hamulcow, ktore jak wiadomo, mozna zmienic raczej bez problemow.

temat do zamkniecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...