Skocz do zawartości

[siodełko] Sklep z siodełkami


Tygr

Rekomendowane odpowiedzi

Moja dziewczyna miala niedawno podobny problem.  Ilosc damskich siodelek w lokalnych sklepach w Gironie/Barcelonie jest beznadziejna.  Do tego nikt nie mial tego co wydawalo jej sie dobra opcja (miala dwie: Ergon SR Pro Women i Fizik Luce Women).  Zdecydowala sie na kupno  SR Pro Carbon Women i jest bardzo zadowolona (oryginalne siodelko w jej nowym rowerze bylo Selle Italia SLR TM S).  Od poczatku Ergon SR jej przypasilo. Zero narzekania wlacznie z zakonczeniem paru 120km tras.  Oczywiscie siodelka to osobista sprawa ale wynalezlismy tylko pozytywne opinie tego siodla.  Nam sie udalo.  Zakup z bike-discount.de.  10ka z naszej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Obozowej w sport set w zeszłym roku mieli WTB, nie wiem czy robią pomiar.

W Cozmobike mają do testów siodełka speca, robią pomiary.

Ja nie szukałbym na siłę damskiego siodełka. Raczej skupiłbym się na tym, czy konkretne siodełko jest wygodne czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Hanzo napisał:

......

Ja nie szukałbym na siłę damskiego siodełka. Raczej skupiłbym się na tym, czy konkretne siodełko jest wygodne czy nie.

@Hanzo Ty jestes facetem wiec robi sens abys nie szukal (na sile) damskiego siodelka :D.  Mysle ze gdyby Twoi kolesie zauwazyli ze jezdzisz na damce mieliby niezly ubaw :D.

A tak na serio,  Jestem pewny ze wiele kobiet jest totalnie OK uzywajac "meskich" siodelek.  Niemniej , dlaczego nie uderzyc od razu w siadelka zaprojektoane specialnie dla kobiecej fizjonomii (jezeli takie siodelka sa dostepne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MartinGIR Mało mnie interesuje z czego kto ma ubaw, jeżeli siodełko które mi odpowiada było by różowe w jednorożce i tak bym go używał.

A już zupełnie serio, w przypadku mojej żony nie sprawdziło się żadne siodełko w wersji "women". Najlepsze okazało się prawie najprostsze uniwersalne siodełko WTB.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...