Skocz do zawartości

[Buty plus pedały] budżet około 400 - 500 złotych


Grzes4510

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem kupić buty i pedały spd , nigdy nie posiadałem takich butów ale dla czego nie. Początki pewnie będą ciężkie ale co byście polecili. Z obecnych pedałów platwormowych niby jestem zadowolony niestety niszczą spody w sportowym obuwiu. Oglądałem takie https://www.mikesport.pl/force-mtb-crystal-buty-rowerowe-czarny-fluor.html w innym sklepie u siebie niestety nie było w moim rozmiarze nie było ale po rabacie z pedałami M-520 zmieścił bym się w zakładanym budżecie czy warto , a może coś innego. Nie ukrywam że te mi się podobają . Czy  warto zawracać sobie głowę takim zestawem przy dość małych przebiegach rocznych rzędu około 2000 km rocznie . Chociaż myślę że ten rok będzie lepszy po 20 latach bezczynności ruszyłem dupsko i po dwóch latach jazdy na budżetowym Krossie Atlantic jedzie rower też od Krossa ale Evado 7.0 z 2019 może nie jest to maszyna marzeń ale po rabacie 15% w sklepie stacjonarnym w mojej miejscowości myślę że do amatorskiej jazdy będzie o.k. Czekam już ponad tydzień podobno wiosna się ruszyła , a ten co był na sklepie z tamtego roku niestety XL . Ale do rzeczy buty i pedały , a raczej buty bo pedały na 99% to M-520.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Czy do rekreacyjnej /amatorskiej jazdy potrzebujesz butów o dosyć sztywnej podeszwie i zapięciu podobnym do BOA? 

W tej klasie cenowej szukałbym czegoś od Shimano lub Northwave ( ze wskazaniem na te drugie ) jako marek ,które mają bardzo duże doświdczenie w projektowaniu wygodnych butów. Nie znam Force, ale w tym przypadku wolę mieć pewność komfortu , trwałości i działania.

Z drugiej strony przy jeździe rekreacyjnej nie odczujesz większej różnicy między prawie wyczynowym butem a takim do "zwykłym".

Podjedź też do Decathlonu , mają sporo butów na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...