Skocz do zawartości

[rower] Mondraker Podium Carbon rozm. m + pomiar mocy + koła


Aph3X

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, 
link do zdjęć
Sprzedaje swój ukochany rower. Powodem jest to, że mogę kupić w okazyjnej cenie nowy rower. Założona jest korba (1 sezon) XTR z pomiarem mocy Inpeak wartości ponad 3 tysięcy złotych, do tego rok temu zostały wymienione hamulce. Tydzień temu założyłem nowe tarcze i nowy blat. Do kompletu dodaje jeszcze komplet kół Easton EA70 widoczne na ostatnim zdjęciu. Rower składałem z topowych części, na oponach mtb waży około 9 kg. Rower regularnie serwisowany w SerwisBajka.pl, widelec miał co rok przegląd i wymianę wyeksploatowanych części. 

 

Najlepiej jest przyjechać i obejrzeć rower. Wszystko opowiem. Zapraszam również do kontaktu telefonicznego. 785-220-321. Cena 8000 PLN. 
zdęcia:

 

 


Brake (Front): (Hamulec przedni) XT 
Brake (Rear): (Hamulec tylny) XT 
Brake Discs: rotor XT  180 mm i 160 mm. 
Cables: (Pancerze i linki) Nokon Red
Cassette: (Kaseta) XT  11 spd
Chain: (Lancuch) Sram 11s
Crankset: (Korby) XTR + Inpeak powermeter  + Chris King suport PF30 - jednorzędowa. Mam dwa blaty 36 i 34 zęby. 
Derlr (Rear): (Przerzutka tylna) SRAM X01 11spd
Fork: (Widelec) Rock Shox SID RL 29 100 mm + manetka blokady skoku pancerz nokon
Frame: (Rama) Mondraker Podium Carbon (M)
Grips: (Gripy) ESI Chunky 
Handlebar: (Kierownica) Easton EC70 Carbon 685 mm
Headset: (Stery) Onoff Integrated Tapered 1-1/8”->1/5”
Pedals: (Pedaly) Shimano XTR 
Seat: (Siodlo) Fizik Ardea
Seatpost: (Sztyca) Ritchey Superlogic 31.6m m 400mm
Seatpost clamp: (Zacisk sztycy) Mondraker
Shifters: (Manetki) Sram X01 - 11 spd
Skewers: (Zaciski kol) DT Swiss + Rockshox
Stem: (Mostek) Integrated Stealth Carbon design 85/100/115mm
Tire (Front): (Opona przednia) Thunder Burt SnakeSkin 29
Tire (Rear): (Opona tylna) Racing Ralph TL-Ready 29
Wheel Front: (Kolo przednie): 
Hub: Soul Kozak QR15 - 32h
Spokes: Sapim CX Ray – 32szt.
Rim: ZTR Crest
Wheel Rear: (Kolo tylne): 
Hub: DT Swiss 240 X12 142 mm 32
Spokes: Sapim CX Ray- 32szt
Rim: ZTR Crest
Mleczko + system UST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem trochę specyfikację aktualna cena to 5000 do negocjacji. Wstawiłem też nowe zdjęcia. Rama ma dożywotnią gwarancję. Mam na wszystko dokumenty wystawione przez 7anna - oficjalny dystrybutor marki Mondraker w Polsce. 

 

https://www.olx.pl/oferta/mondraker-podium-carbon-29-rozm-m-komplet-kol-pomiar-mocy-okazja-CID767-IDym83q.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...