Skocz do zawartości

[Korby] Na kwadrat z odkręcanymi blatami.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam w swoim rowerze 3 rzędową korbę 22-32-42 i nie używam wcale największej  zębatki. Problem tkwi w tym że moje korby nie mają odkręcanych blatów.

 

Moje wymagania to: oś na kwadrat, odkręcane zębatki i długość 175mm. ''Upgrade'' chcę zrobić po jak najniższych kosztach, mogą być same ramiona bez blatów. Co polecicie?

 

Ps. Nie muszę się martwić o przerzutki i manetki i błagam, nie mówcie mi żebym o***ł niepotrzebny blat szlifierką kątową :P

Pozdrower! :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowiłeś najtańszym kosztem, więc następnym razem uściślij, że nowa lub uzywana i piękna, a najlepiej budżet podaj.

Piękniejsza  ;):

https://allegro.pl/korba-shimano-deore-lx-fc-m569-1996r-retro-mtb-i7705155672.html

fc-m569 to sztywna, lekka ( całość 700 gramów ) i dobra korba - a ta za 80 jest w w wizualnie db a technicznie bdb stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SoloTM napisał:

Mowiłeś najtańszym kosztem, więc następnym razem uściślij, że nowa lub uzywana i piękna, a najlepiej budżet podaj.

Piękniejsza  ;):

https://allegro.pl/korba-shimano-deore-lx-fc-m569-1996r-retro-mtb-i7705155672.html

fc-m569 to sztywna, lekka ( całość 700 gramów ) i dobra korba - a ta za 80 jest w w wizualnie db a technicznie bdb stanie

Racja, nie uściśliłem tego.. Może być używana ale musi być w dobrej kondycji wizualnej i oczywiście mechanicznej i musi być czarna :P

Budżet to około 150zł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SoloTM napisał:

No to jak kolega @pp516 - całej czarnej, pięknej, rozkręcanej i na kwadrat nie znajdziesz taniej raczej.

 

Teraz, Forgotten napisał:

Racja, nie uściśliłem tego.. Może być używana ale musi być w dobrej kondycji wizualnej i oczywiście mechanicznej i musi być czarna :P

Budżet to około 150zł. 

 

Myślę że to starczy na nowe korby. Używki też wchodzą w grę ale już porządniejsze ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że czarnych nie ma, jakieś truvativy chodza mi jeszcze po głowie ( na kwadrat ) ale lepsza już ta fc-m361. Lżejsze, lepsze  to będą srebrne, siwe, grafitowo-niebieskie, a koronek czarnych nie będą miały, poza największą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SoloTM napisał:

Problem w tym, że czarnych nie ma, jakieś truvativy chodza mi jeszcze po głowie ( na kwadrat ) ale lepsza już ta fc-m361. Lżejsze, lepsze  to będą srebrne, siwe, grafitowo-niebieskie, a koronek czarnych nie będą miały, poza największą.

Na samej górze napisałem że nie muszą mieć zębatek. Chodzi mi tylko o czarne ramiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...