Skocz do zawartości

[sakwy] jakie polecacie?


mariusz83

Rekomendowane odpowiedzi

Lookas dzięki wielkie za odpowiedź, trafiłeś w 10 ponieważ jest mam mam zamiar ją kupić. Tylko zastanawiam się nad wersja small i medium. Ciekawy jestem jak wersja M będzie wyglądała na rowerze, czy nie będzie za duża. A Ty którą wersje masz? Mam prośbę do Ciebie. Jeżeli masz możliwość to czy mógłym prosić o przesłanie fotek twojej sakwy i ogólnie całego roweru razem z sakwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Hmm, tak prawde mówiąc to niepamiętam którą wersje mam ale zaraz postaram się do tego dojść. Fotek też poszukam, w razie co podepne ją pod rower brata i zrobie nowe :P

 

Btw. Jeśli szukasz czegoś na extremalne warunki to może taka http://www.bikeman.pl/product_info.php/products_id/166 choć wg mnie nie warto, Topeak wytrzymał naprawde sporo i nie wpuszczał do środka wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lookas dzięki za zdjęcia. Kurde troche duża ta sakwa :/ ale jak to rozmiar L to M powinna byc dobra. na pewno to jest L? Ona jest poszerzana? Powiedz mi jeszcze czy podczas jazdy nie obciera ci o uda, bo slyszalem ze sa takie przypadki? Gdybyś mial jeszcze inne zdjecia z bliższa + zdjęcie roweru z profilu tak jak w podpisie wilku89. Z gory dziękuje

 

Wilku ktory model Authora masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...