Skocz do zawartości
  • 0

Nowy kanał rowerowy na YouTube


Gość karpio44

Pytanie

Witam wszystkich, z wielką radością chciałbym Was zaprosić na mój nowy kanał o tematyce rowerowej na YouTube. Kanał nosi nazwę karpio44 i jak zapewne zdążycie zauważyć będę na nim poruszał dość zróżnicowane tematy, ale w nieco inny sposób niż przyzwyczaiło nas do tego większość kanałów. Nie znajdziecie tam poradników o tym jak wymienić dętkę, ani jak się przygotować do zawodów. Nie zobaczycie tam również testów sprzętu i akcesoriów rowerowych... takie rzeczy już na polskim YT są i uważam, że wiele osób robi to w ciekawy sposób. A co znajdziecie u mnie na kanale ? Docelowo pojawiały będą się filmy, w których poruszam ciekawe dla mnie tematy związane ze światem rowerów, jak na razie udało mi się stworzyć trzy pełnoprawne odcinki, które mam nadzieję Was zainteresują oraz kilka mniejszych (które być może stworzą z czasem jakąś mniejszą serię). Ruszyło już zbieranie materiału do kolejnego odcinka, który mam nadzieję ukaże się już w listopadzie, będę starał się publikować przynajmniej jeden odcinek w miesiącu, z racji tego że ich realizacja wymaga nieco czasu i pracy. Dość tego pisania, mam nadzieję, że udało mi się kogoś z Was zainteresować i zdecydujecie się mnie odwiedzić, do czego bardzo Was zachęcam. A jeżeli kanał Wam się spodoba będę wdzięczny za pomoc w budowaniu grona jego widzów oraz polecanie znajomym.

Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję do zobaczenia na kanale :)

 https://www.youtube.com/user/karpio44

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...