Skocz do zawartości

[składak-26] prośba o wycenę


Bruno824

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, rok temu złożyłem sobie rower. Padło na koła 26 cali, niestety przy moim wzroście 189cm nie był to najlepszy pomysł dlatego planuje go sprzedać i dołożyć do 29.

Rower żłożony jest od a do z przeze mnie, od malowania ramy proszkowo po naklejki itd. Wiele godzin spędzonych na różnych portalach, aby znaleźć odpowiednie części. 

Fotkę wrzucę poniżej, jednak zacznę od osprzętu (część osprzętu jest nowa, a część używana) wszystko opisze.

KOŁA: Przód mavic crossmax xl ( obręcz ma możliwość montażu systemu bezdętkowego) TYŁ : WTB frequency i23 +novatec d042sb 

OPONY: Continental Race KING 26x2.2

AMORTYZATOR: powietrzny suntour raidon z możliwością blokady na kierownicy 

RAMA: rama pochodzi z włoskiej grupy kolarskiej, która startowała w amatorskich zawodach MTB. Rozmiar XL, waga 1750 g ALU (malowanie proszkowe ze względu na wcześniejszy kolor, który mi nie odpowiadał)

HAMULCE PRZÓD: deore xt + tarcza deore 160

HAMULEC TYŁ: avid bb5 + tarcza deore 160

KORBA; deore m590 przerobiona na 1x10 z zębatką 32T narrow wide

KASETA: sunrace 11-46 10s. (praktycznie nowa- przebieg 100km. Poprzednio była 11-42 sunrace ale brakowało na ściankach)

PRZERZUTKA: slx m7000 10s/11s ze sprzęgłem

ŁAŃCUCH: któryś z modeli kmc, nie jest rozciągnięty.

MANETKA: shimano zee 10s

SZTYCA: ritchey alu

MOSTEK: negatywny krótki, bodajże 60mm ALU

KIEROWNICA: GIANT'A ALU 680MM

Waga roweru: 11,7kg 

Rower przejechał może z 1000 km, jego stan oceniam na bardzo dobry, takie 5/6. Sam nie wiem jaka kwota będzie odpowiednia za niego. Myślałem coś w przedziale 2000-2500zł. Nie pamiętam ile wyszło mi za niego podczas składania, ponieważ części kupowałem w dużych odstępach czasowych i nie kalkulowałem tego. Będę wdzięczny jeśli ktoś będzie w stanie doradzić mi. 

 

 

44711461_2182734708427907_7717551666744000512_n (1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...