Skocz do zawartości
  • 0

Wypożyczyć rower na spróbę - dojazd do pracy Kraków


Gość krzysztof

Pytanie

Gość krzysztof

cześć,

od kilku dni mierze się z pomysłem aby dojeżdżać do pracy rowerem (17km w jedną stronę), dlatego też zanim kupię rower myślę nad wypożyczeniem jakiegoś na kilka dni, tak żeby spróbować czy dam radę. Znacie może jakąś wypożyczalnie w Krakowie? A może ktoś z was ma do wypożyczenia rower (najlepiej trekingowy). Dzięki za pomoc :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Są, przecież pełno na DDR ludzi z rowerami z wypożyczalni. Tylko patrząc na te rowery to one się do niczego nie nadają. Może parę km w tempie żółwia da się nimi "przejechać" i to chyba wszystko. Jeśli chcesz się przekonać czy jazda rowerem ci odpowiada to nie tędy droga, tylko się zniechęcisz. Raczej poszukaj czy jakiś znajomy nie mógłby czegoś sensownego pożyczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj kolego, planujesz zacząć dojeżdżać do pracy rowerem  od tak po prostu? Bez żadnego przygotowania? Jesteś pewien,że dasz rade przejechać choćby 5km dniem za dniem? Kilka dni testów za wiele Ci nie powiedzą.

Sam dojeżdżałem do pracy przez całe lato(20km w jedną strone) ale najpierw podbiłem sobie kondycje śmigając po lesie 20-30 km od marca do maja.

Zresztą teraz już trochę za późno na tego typu zabawy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...