Skocz do zawartości
piciu256

[skradziony] Fuji Tahoe 26 17" Owińska p Poznaniem

Rekomendowane odpowiedzi

piciu256

Witam, niestety owoc mojej 4 letniej roboty został skradziony :( Nie popełniajcie tego błędu co ja, zainwestujcie w u-locka. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1030739707090607&id=100004637619176

Link do najbardziej aktualnego zdjęcia, rower całkowicie zbudowany przezemnie, nie ma drugiego takiego na świecie, więc jeśli zobaczycie taki na ulicy czy tym bardziej w komisie- dajcie znać, najfajniej by było jeśli byście forumowicze pomogli i zajrzeli do pobliskich komisów (przynajmniej powiedzmy w promieniu 20km od Owińsk, dalej chyba nie ma sensu) ja niestety mieszkam w dziurze z dala od wszystkiego, a do tego zbliża się matura więc nie za bardzo mam możliwość :/

Pozdrawiam i liczę że nauczycie się na moich błędach. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
piciu256

Tak łatwo ukraść rower, tyle ludzi dokoła a nikt nie zauważył :( Jakość nagrania żadna, pomimo że sprawca patrzy się bezpośrednio w kamerę (inne ujęcie) twarz jest jedną szarą plamą. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Sonnenblumen
W dniu 24.04.2018 o 19:27, piciu256 napisał:

Tak łatwo ukraść rower, tyle ludzi dokoła a nikt nie zauważył :( Jakość nagrania żadna, pomimo że sprawca patrzy się bezpośrednio w kamerę (inne ujęcie) twarz jest jedną szarą plamą. 

Jakie miałeś zapięcie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
piciu256

Niestety zwykle linkowe, szkoda mi było 130zł na u-locka, wolałem kupić oponę niż zapięcie bo "itak prawie nigdy nie zostawiam go" :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta