Skocz do zawartości

[3000-3500zł] MTB/cross używany


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.  Chciałbym zakupić rower używany do kwoty 3500 zł. Mój wzrost  172cm i waga 72 kg. Obecnie wybieram się głównie w wycieczki po 15-50 km w tereny asfaltowe jak  i w ścieżki zrobione z piasku/piachu itp. Więc  typowa szosówka odpada. Musi być MTB lub cross. Oczekuję od roweru niezawodności i przede wszystkim niskiej wagi i dobrego amortyzatora z funkcją blokady widelca jak jestem na asfalcie.

Obecnie posiadam Giant RIncon identyczny jak ten http://download.bikeboard.pl/pdf/24biegi_prezentacja_04.pdf

Myślę, że lepiej zakupić coś używanego niż nowego w tej cenie. Mieszkam w okolicach Bydgoszczy może ktoś coś zaproponuje. Czy w tej kwocie za rower używany jest szansa na rower w okolicach 10kg lub mniej?? I jakie koła?? 26 czy 27,5? A może takie ciut cieńsze 28 to chyba w corssowych?? Doradźcie proszę.

Generalnie przeglądałem ogłoszenia i widzę, że duże grono osób często wystawia rower używany w kwocie np. 2500 zł a nowy ich kosztował niecałe 4000 zł więc też szału nie ma. Może jednak nówka?? Nie wiem, nie znam się na rowerach a lubię jeździć dlatego pytam o to was specjalistów.

 

Liczę na waszą pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...