Skocz do zawartości

[Buty szosowe fizik a shimano] rozmiary


ripley

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim forumowiczom 

Planuje zakup butów do szosy obecnie jeżdżę w shimano r088 rozmiar 46 ,myślałem o fizik r3b uomo w związku z tym mam pytanie: 

Długość stopy u mnie to 28,5 cm szerokość 10,3 jeżeli dodać te 5 mm zapasu na długość to z rozmiarówki  fizika wypada 45- 29 cm, a 45.5 to 29.35cm.

Shimano w rozmiarze jaki mam  46 ma według  tabeli na długość  29,2 cm bo 45 była za mała -28,5 cm połówek nie ma , 45 fzika  będzie w porządku ? . 

Czy ktoś miał może doświadczenia z tymi butami i jak to wypada porównując rozmiarówkę shimano?.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duże uproszczenie, to zależy od modelu. Kupiłem rok temu w internetach rc7, wiedziony takim jak Ty przekonaniem kupiłem o numer większe. Okazały się za duże i złapałem kilka liźnięć przednim kołem. Odsprzedałem właściwie nowe buty z dużą stratą i kupiłem rozmiar jaki noszę na co dzień. Buty okazały się doskonale dopasowane, nie za ciasne ale i bez zbędnego luzu, a dzięki boa świetnie układają się na nodze. Pierwsze buty od Shimano naprawdę świetnie skrojone.

O Fiziku niestety się nie wypowiem bo nie miałem styczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...