Skocz do zawartości

[rama] pomysł na prezent


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wpadł mi do głowy pomysł na prezent może ktoś poradziłby mi coś lub dodał od siebie co jak mozna naljepiej zrobic żeby dobrze wyglądało.

Około2 lata temu kupiłem rower od osoby, która przejechała na nim dużo Państwi zapisywał każde na ramie.

Teraz gdy rower już nie jest mi potrzebny mam do wyboru 2 opcje.

-sprzedać rower 

-odzyskać częsci i z ramy zrobić (wyczyszczonej z poprawkami) jakąś ramkę ze zdjeciami z wypraw jak sam jeździł  oraz jak jezdzilismy razem.

To na razie tylko pomysł. I zastanawiam się jak to wykonać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł sentymentalny jest bardzo dobry. Mnie by to bardzo ujęło, kawał historii i przeżyć. No i wyjątkowo oryginalne. Z reszty części możesz poskładać inny rower dbając o dopasowanie części do obecnej matematyki ram ale nie wiemy czy i one nie są np zmęczone życiem. Zainwestować w fajna ramę np stalową a potem mieć kłopoty z kołami czy korba trochę boli. Ale jest możliwe szparanie po wyprzedażach z rowerów. Niektórzy całe partie sprzedają za dobre ceny. Myślę że możesz zbudować wintydz z używek ale w dobrym stanie. (części do np 26 są już znacznie tańsze, pytanie czy to ten rozmiar koła) wrzucałam tu ostatnio z Olx (od bodajże jakiegoś Marcina)  cały zestaw w dobrych cenach pod 29,od napędu, hamulców kół. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...