Skocz do zawartości

[Przerzutka tylna] Sram x4 -nie przerzuca


Mimik96

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z manetka do tylnej przerzutki, opiszę sytuacje jak to się zaczęło: Od jakiegos czasu manetka do zmniejszania biegów zaczęła chodzić dosyć ciężko i w pewnym momencie podczas jazdy gdy chciałem zmniejszyć 3 biegi na raz (u mnie to jest jedno głębsze pchnięcie i zmienia o 3 biegi w dół ) coś przeskoczyło i teraz zmienia mi tylko do połowy czyli z 8 do 4 i to jeszcze w takiej kolejnosci, jak zmieniam z 8na 7 to wszystko jest ok, z 7 na 6 pierwszy przeskakuje i zmienia drugim, jak z 6 na 5 to pierwszy i drugi przeskakuje i zmienia na trzecim czyli trzeba bardzo głęboko wcisnąć przycisk.. co może byc tego przyczyną?  Macie jakieś pomysły bardzo proszę o pomoc :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba musisz zdjac dekiel manetki i zobaczyc co tam sie zepsuło w srodku, Może po tym jak cisnołeś na siłe nie ma tam już co zbierać.

Tak czy siak, pewnie linka do wymiany, bo to na 90% ona powodowala problemy i ciazka zmiane biegów, jesli przerzutak jest prosta, Hak prosty itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...