Skocz do zawartości

[Skradziono] rower z ramą Duncon Pitbull!


szyllo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Napisz chociaż w jakim rejonie ci go ukradli i kiedy. Spróbuj pojechać i poszukać na giełdzie samochodowej na rynkach też można zobaczyć. Marne szanse, że go odzyskasz, ale trzeba być dobrej myśli. Porozglądam się trochę w Łagiewnikach podczas jazdy jak coś zauważe dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kolo radogoszcza ?? To moje rejony... Jak wyzdrowieje i bede juz mogl opuscic 4 sciany i wyjsc normalnie na dwor to sie popytam, czy nie pojawil sie taki sprzet w mojej okolicy... Jak na moje to ukradli Ci to ludzie z naszych rejonow... Wydaje mi sie, ze to byla wystawka, czesto rowery kradnie sie na zamowienie... Chociaz nie wiem jak bylo w tym przypadku... ;)

 

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Zauważ Tomash-u, że już prawie miesiąc minąl od komunikatu. Więc nie sądze żeby ktoś był na tyle głupi i kradł rower ze swojej okolicy i jeszcze na nim jeździł w tych rejonach :( nie chce być sceptycznie nastawiony, ale według mnie roweru już dawno nie ma w łodzi, ewentualnie jest posprzedawany na częsci. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu sie mylisz... Moim zdaniem rower jest caly czas na terenie Lodzi... Takie drechy nie korzystaja z uslug allegro, czy czegos innego tylko sprzedaja taki sprzet najczesciej za palenie tym ktorych kojarza... :) Wiem bo juz kilka razy mialem okazje kupic jakis dobry rower za psie pieniadze wlasnie od tego typu ludzi... Ale nie kupuje takich rzeczy bo wiem jak sie czuje osoba, ktora go stracila, wole kupic cos z legalnego zrodla... A co do daty to faktycznie nie zauwazylem... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...