Skocz do zawartości

[Kamerka sportowa] Co polecacie.


Marcin86Poznan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Szukam kamerki do 300zł, która będzie nagrywała filmy 1080 w minimum 60fps. Zauważyłem, że lepiej kupić kamerę 4K mimo, że jakość 4K słaba ale za to 1080 jest znośne.

Pytanie jakie kamerki byście polecili bo ja oglądając testy różne na YT wybrałem:

 

Omna SJ7000

Eken H9R

Kamera 4K

 

Czy ktoś używa? Może ktoś inną ma i poleca? Mogę dołożyć ale max to 350zł bo nie planuje kariery na YT ani zostanie kamerzystą na weselach :icon_cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam niedawno szukalem jakiegos zamiennika do mojej SJCAM SJ4000 (nie polecam :P) i prawdopodobnie wybor padnie na ThiEYE T5e - kamerke bede kupowal w przyszlym roku, wiec na razie ciezko jest mi sie podzielic jakimis wrazeniami, ale wg opini jest to bardzo dobry wybor szczegolnie za ta cene.

Na AliExpress mozna je znalesc od $110, takze troszke ponad twoj budzet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zapomniałem pisać.....

 

Kupiłem Eken H8Pro ze względu na przeczytane opinie i testy. Tanie kamery nie nagrywają w real 4k i  mają gorsze parametry. Do kamery chce kupić jeszcze stabilizator żeby obraz był płynny.

Przed zakupem radze każdemu poczytać trochę, bo model modelowi nie równy i np. nowszy Eken H10 jest gorszy niż ten H8Pro.

 

Za kamerę dałem jedyne 399zł bo była w kolorze różowym i nikt nie chciał kupić ^_^ Normalnie coś około 600zł kosztuje. Do tego trzeba kupić porządną kartę pamięci bo te tanie nie obsłużą kamery. Ja kupiłem SANDISK Extreme microSDHC 32GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
14 godzin temu, KarolK napisał:

Ja bym minimalnie zwiększył budżet i wział na przykład Xblitz Move 4K http://xblitz.pl/produkt/xblitz-move-4k/. Jest w bardzo bogatym zestawie, jest uchwyt rowerowy no i jakość nagrań jest bardzo dobra. Jest oparta na sensorze SONY i kąt widzenia 170 stopni to też jednak spory atut. 

Eken ma ten sam sensor i kat widzenia - a z akcesorii moim zdaniem nie ma najlepszego, czyli na klatke piersiowa (calej reszty poza mocowaniem na kask i tak nie uzywalem).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eken H5s kosztuje 650zł więc nie ma co dokładać:) Nie wiem jak z ilością klatek w tej co dałeś bo nie ma nigdzie a Eken ma 100 w full hd i 200 w hd więc można fajnie zwalniać. Eken ma również real 4K i jak szukałem kamerki o takich osiągach to niestety najtaniej od 1100zł były.

Jedyny minus Ekena to kontakt z ich serwisem bo nie ma w Polsce i tylko przez facebook-a bo angielsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...