Skocz do zawartości

[Praca Wrocław] Kurier Rowerowy 25zł/h Netto!

Burzaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Kochasz jeździć na rowerze i mieszkasz we Wrocławiu?

Chcesz zarabiać 20-25zł/h netto?

Wrocławski lider dowozu jedzenia poszukuje pracowników na stanowisko:

Kurier rowerowy.

Zadania pracownika:

- Dostarczanie jedzenia od restauracji do klienta.

Wymagania:

- Pełnoletność.

- Własny rower.

- Telefon z systemem Android 4.4 lub wyższym.

Oferujemy:

- Umowę zlecenie.

- Elastyczne godziny pracy.

- Miłą atmosferę w młodym zespole.

- Stawkę godzinową 20-25 zł.

- Pakiet sprzętu potrzebnego do pracy.

- Kartę Multisport.

- Zniżki do współpracujących restauracji (nawet do 50%).

Zainteresowanych proszę o wiadomość SMS na numer 669210300

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Dodaj nową pozycję...