Skocz do zawartości

[Kupno roweru] Giant Talon 1 LTD 2017 - dylemat zakupowy


szybkaosa

Rekomendowane odpowiedzi

siemka

 

następnym razem daj linka bo nie wiadomo jakie kola 27.5 czy 29 itd.  Jeśli masz na myśli tego z amorem suntour xcr to wg. mnie nie warto. Koła na piastach kulkowych formula a jak trzeba części zamiennych  to w ich serwisie powiedzieli że nie mają i nie sprowadzają a co najwyżej mogą poszukać i dopasować to ja dziękuję. W dodatku bębenek formuli jest niekompatybilny z shimanowskimi a dostać go to chyba tylko z transplantacji innego gdzieś z allegro/olx i w dodatku żeby go rozebrać trzeba imbusa 11 czyli znowu nietypowy klucz. Sam amor też kiepski.Gdybym to wszystko wiedział przedtem to nie kupiłbym. Hamulce 365 to loteria, gdy przymierzałem się w sklepie siadłem i chciałem spróbować hamować to bujałem się w tył i przód i słaba reakcja. Wtedy pomyślałem że jeśli już nowe i tak to ja dziękuję.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A do czego ma Ci służyć ten rower?? Dojazdy do pracy?? Jazda rekreacyjna?? Wyścigi??

 

Tzn mam rower crossowy na dojazdy do pracy itp, ale chciałem drugi na taki bardziej męczący teren w lesie, piachy, mniejsze górki, może jakieś amatorskie wyścigi MTB itp. Ale chyba z tego modelu się już wyleczyłem.  Nie chcę wydawać za dużo bo to nie jest priorytetem, jest wyprzedaż w Intersporcie i tak się zaciekawiłem. Ale szukam czegoś sensownego dalej. Dziękuję wszystkim za zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...