Skocz do zawartości

[stery] brakujący element do montażu


Groszkin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, podczas przesyłki kurier rozwalił mi paczkę i brakuje mi jakiegoś małego elementu sterów. Nie mogę skręcić bo rura sterowa nie ma jakiejś stabilizacji i lata w ramie. Załączam fotkę. Nie jestem pewien czy nie chodzi tutaj o coś takiego

 

 http://allegro.pl/dystans-podkladka-steru-amoeba-wa3-15mm-1-1-8-i6887290940.html?reco_id=7bdec727-97bd-11e7-bb15-6c3be5bb71c0&ars_rule_id=201

 

Dystanse które mam wpadają do ramy. Pytanie tylko czy tutaj nie jest jest potrzebne jakieś łożysko.

 

post-160242-0-60854300-1505224644_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Starty składają się jeszcze z łożysk, zazwyczaj jakiegoś klina, który trzyma sterówkę i jakiejś podkładki na to.

 

Masz tylko to co trzymasz w dłoniach? To są podkładki dystansowe, które w zasadzie nie są niezbędne.

 

http://3.bp.blogspot.com/-aEDw_apVmIQ/UO2mPal8FXI/AAAAAAAAAUc/kYRt803a2HE/s1600/przekr%C3%B3j+Ahead.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tam jest tylko wbita stara zardzewiała bieżnia, i to tak wgnieciona że żadne łożysko może swobodnie tam nie chcieć działać.

 

Dopiero teraz się przyjrzałem. Jak popatrzeć na fotkę to pod wgnieceniem widać jakby pęknięcie ramy. 

 

Do autora: co się stało z tym rowerem że on jest w takim stanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem rower do Niemiec i wysłałem kurierem. Przejechał całe Niemcy a potem bez podania przyczyny wrócił nawet bez próby doręczenia. Tak paczka już w jedną stronę przechodzi przez wiele sortowni a co dopiero w dwie. No i tak go dobili. Miałem ubezpieczony ale nic to nie dało. Dwa miesiące mailowania i ostatecznie powiedzieli że mogę iść do sądu.

 

Zrobię więcej zdjęć i wrzucę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...