Skocz do zawartości

[szosówka] Canyon vs Trek


BBart76

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie nr 1, czy wiesz że ten Caynoy ma tylko rozmiary S, XL i 2XL?

2, czy wiesz że na Treka od ręki dostaniesz 20% rabatu od ceny katalogowej? A jak dobrze poszukasz to więcej?

 

Czemu pytam? Bo w sumie porównałeś rowery o innej cenie, jak to weźmiesz pod uwagę to masz Canyon jakieś 15k zł, a trek 12-13k zł. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wiadomość.

Z ceną Canyon masz rację o ile nie kupujesz go w Niemczech, ja ma mam taką możliwość wówczas cena jest 14200 zł na Treka cenników jest 15.599 po rabacie jaki dostałem jest cena 14.200 i za cholerę nie chcą dać nic więcej. Pytałem w różnych sklepach. 

no i kwestia kilkuset zł nie ma wielkiego znaczeni przy tek kwocie 


Pytanie nr 1, czy wiesz że ten Caynoy ma tylko rozmiary S, XL i 2XL?
2, czy wiesz że na Treka od ręki dostaniesz 20% rabatu od ceny katalogowej? A jak dobrze poszukasz to więcej?

Czemu pytam? Bo w sumie porównałeś rowery o innej cenie, jak to weźmiesz pod uwagę to masz Canyon jakieś 15k zł, a trek 12-13k zł. ;)

a jeśli chodzi o rozmiar to 54 Treka i S Canyona pasuje, robiłem bikefitting i specjalista powiedział że oba pasują i każdy z nich ustawi choć jako sprzedawca Treka poleca właśnie tę markę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jak kupisz w DE to masz VAT 18%, a nie 23%. ;)

 

No Canyon to karbon z 2x sztywna osią na full ultegrze, takie rzeczy swoje kosztują, jak Ci cena odpowiada i rozmiar S będzie dobry, to będziesz z niego zadowolony.

 

Popatrz jeszcze na:

https://www.specialized.com/pl/pl/men/bikes/road/roubaix-expert/133928

z rabatem to kwestia sklepu, ale w tym przypadku 20% powinno być spokojnie osiągalne.

Co go wyróżnia od Canyon? Piasty DT 350, coś ala amortyzator w rurze sterowej, czy sztyca która też coś tam ma wybierać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Canyona Ultimate CF SLX i po minimalnych modyfikacjach jestem nim zachwycony. Ale pamiętam że mam tylko 5-letni okres na wymianę ramy z bonifikatą w wyniku uszkodzenia. Natomiast Trek daje gwarancję dożywotnią, i z doświadczeń kolegów wiem, że traktuje to zobowiązanie solidnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę na Domane S5 Disc 2016 i mogę polecić - hamulce rewelacja, tylny IsoSpeed działa super, a Ty w SL6 będziesz miał jeszcze przedni, więc świetna sprawa. Do tego lżejsza rama i Ultegra. Naprawdę bardzo fajny rowerek. Canyony też są bardzo ładne, ale na Twoim miejscu brałbym Treka, głównie może przez to, że mam słabość do ich szos ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...