Skocz do zawartości

[Rower Crossowy] 1500-2500zl


RePsOl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. z racji tego ze zmienilem troche moj styl jazdy i sprzedalem mojego Kellys'a Salamander 09, mam pytanie. 95% tras robie aktualnie po ulicach, czasem sie zjedzie w jakies pole czy lasek dlatego mysle ze potrzebuje tzw. rower crossowy tak? :) jezli sie nie myle to tutaj pozostaje pytanie, jaki to ma byc rower i jaka rama w przedziale cenowy ok. 1500-2500. Mam 182cm wzrostu ok 90kg. Salamander mial 27 biegow i jest to warunek, ktory musi spelniac moj nowy rower, nie moze miec mniej niz 27  oraz musi miec aluminiowe czy metalowe pedaly ;) Jezeli chodzi o rowery ktore mnie zainteresowaly to Kellys Cliff 90 oraz Kross Evado 5.0, jakie inne rowery w tych cenach polecacie i ktory z tej dwojki jest po prostu lepszy :) pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu wytypowałbym kilku zwycięzców i koniecznie przed zakupem spróbował ich dosiąść. Z autopsji wiem, że geometria jest w nich inna - sam mam Krossa evado 6.0 2k16 i siedzi się na nim dość agresywnie, jak na cross nawet bardzo agresywnie. A ramę mam dobraną odpowiednio dużą.

Jeśli chodzi o osprzęt - Giant i Author duo bardziej się cenią więc w tej samej cenie dostajesz dużo gorszy osprzęt, ale ramę renomowanego producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Żadna propaganda.O ile wiem to polska firma (Arkus&Romet Group) i jak 99% firm rowerowych składa je z cześci głównie pochodzenia chińskiego. Co do montażu to czasami mogą trafiajc sie niedociągnięcia jak u każdego producenta a ta firma rocznie produkuje ich ponad 400 tysiecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...