Skocz do zawartości

[2000 zł] Rower crossowy


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Poszukuję roweru do jazdy po drogach/lasach/polach. W ostatnim czasie miałem okazję jeździć na rowerze Alivio Kands Maestro (rama 21'', koła 28'') i o ile przyjemność z samej jazdy była duża, to już komfort nie był zadowalający. Przy jeździe miałem ciągle wrażenie, że mam zbyt mocno pochyloną sylwetkę, co z kolei skutkowało bólem zarówno dłoni, jak i karku :(.

 

Mój wzrost to 181 cm, a obecna waga 72 kg. Tak jak napisałem w temacie poszukuję roweru za około 2000 PLN, jednak nie wykluczam możliwości dopłacenia jeśli z jakichś względów byłoby to warte :) (ale też bez przesady!). 

 

Czekam na propozycje.

 

Z góry dzięki za pomoc,

 

Damian

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kands avangarde, Lazaro elitary v3, Spartacus cross 4.1, Eries cross disk, Unibike crossfire gts, Romet orkan 4m.

 

Pierwsze trzy to jest prawie to samo, wybieraj wg koloru, rama 19'' :). Można zaoszczędzić parę stów kupując modeli bez tarczówek: Kands Maestro/Lazaro integral v3/Spartacus cross 4/ Eries cross. 

 

Rozmiarówka ostatnich trzech się różni i na twój wzrost 20,5/21.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Poszukuję roweru do jazdy po drogach/lasach/polach. W ostatnim czasie miałem okazję jeździć na rowerze Alivio Kands Maestro (rama 21'', koła 28'') i o ile przyjemność z samej jazdy była duża, to już komfort nie był zadowalający. Przy jeździe miałem ciągle wrażenie, że mam zbyt mocno pochyloną sylwetkę, co z kolei skutkowało bólem zarówno dłoni, jak i karku :(.

 

Mój wzrost to 181 cm, a obecna waga 72 kg. Tak jak napisałem w temacie poszukuję roweru za około 2000 PLN, jednak nie wykluczam możliwości dopłacenia jeśli z jakichś względów byłoby to warte :) (ale też bez przesady!). 

 

Czekam na propozycje.

 

Z góry dzięki za pomoc,

 

Damian

 

Historia jak moja ! :) Jazda na Kands Crossline była ok, ale komfort dłuższych podróży był koszmarny :(

 

Miesiąc temu zakupiłem Romet Orkan 5 z kolekcji 2017, zapłaciłem za niego 2799zł. Tobie bym polecił Orkana 4 z kolekcji 2017, wyrwiesz go w tym budżecie bo już zaczynają się wyprzedaże, rama 21 będzie dla Ciebie ok w Orkanie, ja u siebie mam też 21 cali przy wzroście 178.

 

Fajną sprawą w Orkanie jest Napęd Alivio/Deore oraz amorek NCX. Konkurencja w tej cenie ogólnie gorzej wyposażona. Poniżej link ze sklepu gdzie kupowałem swojego Orkana (Warszawa Kabaty)

 

https://sklep.konaworld.pl/pl/p/Rower-ROMET-ORKAN-4-M-czarno-szary/1652

 

Od tej ceny jeszcze da radę wynegocjować z 50zł... :) Ogólnie polecam Orkana 4, gdybym miał mniejszy budżet, wziąłbym model 4 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...