Skocz do zawartości

[Amortyzator] Co zamiast SR Suntour M2025


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

tak jak w temacie posiadam w swoim rowerze nieszczęsny zabytek jakim jest SR Suntour M2025. Jazda na nim jest niestety bardzo uciążliwa i chciałbym zmienić na coś w cenie ~350 zł.

 

Co możecie polecić? Najchętniej kupiłbym nowy rower, ale na chwilę obecną mam inne wydatki i najwcześniej będę mógł to uczynić za rok dwa :) Jeśli to pomoże, mój rower to Giant Revel 4 (2013).

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W twoim przypadku praktycznie pozostają używki,przejrzyj olx, allegro, nowy xcr odpada bo tylko tarcza a stary jest niewiele lepszy niż taki xcm/xct. Szukaj czegoś rock shox, może manitou

Możesz spróbować tego upolować http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6886253143

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po długich poszukiwaniach mam ochotę się poddać. Nic sensownego nie mogę znaleźć, postanowiłem budżet rozszerzyć do ~650 zł. Miałem możliwość przetestować Rock Shox XC32 i coś takiego by mi wystarczyło :)

Może ktoś jeszcze coś polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie? Ten XCR to stara wersja, taki sam syf jak xct i xcm, do tego nie jet nowy a więc zapewne już zajechany (nowe działały spoko, ale krótko)

Nowego roweru nie kupi, a jak ten mu pasuje to wymiana widelca imo jest dobrą opcją... Znacznie lepszą przynajmniej niż użeranie się z syfem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno tamten xc30 byłby znacznie lepszą opcją niż stary zajechany XCR... To by było wyrzucanie pieniędzy, a to że widelec będzie wart tyle co cały rower to co z tego? Jak mu się zachce nowego roweru to nie musi tego widła oddawać z rowerem, tylko będzie mógł go przełożyć do nowego roweru, a ten sprzedać ze starym badziewiem  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną chcę tylko wymienić widelec. W przyszłym roku kupuję nowy rower, a ten dostanie po mnie dziewczyna. Dlatego teraz chciałbym chociaz końcówkę sezonu w miare komfortowo pojeździć :)

Rozumiem, że ten XC30 do którego link podałem jest najlepszą opcją w tej cenie?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem jeszcze raz osprzęt roweru i okazuje się, że podawałem w ciemno link, a okazuje się, że jest trochę lepiej niż Tourney. Przerzutki i korba to Altus, nie wiem tylko jaki suport w nim siedzi :)

 

Coś to zmienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...